Facebookta Nasıl Hareketli Profil Resmi Yüklenir?

Facebookta Nasıl Hareketli Profil Resmi Yüklenir?
Facebook bilindiği gibi her geçen gün daha fazla gelişmekte olup Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağ platformlarından biri. İşte geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre artık Faceboook’ta 7-8 Saniye kadar kısa bir süreliğine hareketli resimler yükleyebileceğimiz konusunda bir haber çıkmıştı. Bir zamanlar da en çok popüler hale gelen hareketli resimler ilk başlarda forum sitelerinde daha sonralarında ise MSN’lerde oldukça fazla kullanılmaya başlandı. Bu eski gelenek haline gelen hareket resimleri artık Facebookta da kullanabileceğiz peki bunu nasıl yapabiliriz?

Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta Nasıl Hareketli Profil Resmi Yüklenir? GİF.

Öncelikle Facebook için zor bir işlem olan bu yenilik ilk önce bir kaç kişinin üzerinde test edildikten sonra yavaş yavaş dünyanın geneline doğru yayılmaya başlayacaktır. Kaliforniya ve Birleşik Krallık ülkelerinde yer alan İOS kullanıcıları için geçerli olan yenilik ilerleyen zamanlarda bir çok kişi tarafından rağbet gördüğü zamanlarda tüm dğnya genelinde kullanılmaya başlanacaktır.

Bir diğer yenilikten de söz etmek isterim; Facebook her geçen gün daha fazla gelişmekte olup, sizi yeni ekleyen ya da arkadaşlık isteği gönderecek olan kişiye hangi profil resminizin gözükeceğini de belirleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Profilime Kim Bakmış? başlıklı yazı da facebook profilime kim bakmış uygulaması hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Slm ben floridadayim eyaletime california zipcode yazarsam bu özellik aktif olur mu acaba ? Diğerbi sorum ise ios 6sonrasi cihazlar gif desteklemiyor yukleme acaba bir link ustunden internetten host edilmesimi gerekir acaba ?

  2. selem kozbon iyi akşamlar kolay gelsin sizleri çok seviyorum ama vodafane 4.5 geye geçtiginde internet çekimi hizli olumu yardimci olursan sevinirim

  3. ben köyde oturuyorum net hizli degil hizlandirmak için ne yapabilirim