Facebook’ta Profilimi Nasıl Gizleyebilirim?

Facebook'ta Profilimi Nasıl Gizleyebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanlar oldukça popüler olan Facebook hakkında bugün sizlere Facebook’ta profilimi nasıl gizleyebilirim? sorusunu yanıtlayacağız, zamanında çok kullandığımız sosyal medya platformlarından biri olan Facebook sayesinde yeni yeni arkadaşlar edindik ve bu konuda yardımcı olan Facebook bununla kalmayıp artık Facebook üzerinden bir çok oyuna kolaylıkla giriş yapmamıza da yardımcı oldu. Kimi zaman komik videolar izlerken kimi zaman hüzünlendirici videolar izlememize neden olan Facebook sayesinde keyifli ve hüzünlü dakikalar yaşadık. En çok sorulan sorulardan biri olan Facebook’ta profilimi nasıl gizleyebilirim? sorusunu şu şekilde açıkladık. Sosyal medyanın hayatımız da almış olduğu büyük önem sayesin de birçok sorunlarımızı ve sorularımızı da dile getirmektedir. Özellikle de sosyal medya devi Facebook da nasıl gizlilik önlemleri alacağımızı bu yazımız da sizlerle paylaşacağız. Gizlilik şartları mutlaka ki değer verilmeli ve gereksiz kişilere özellikle de tanımadığımız kişilere birçok bilgilerimizi gizlemek bizler için daha iyi olmaktadır. Eskiden çünkü isim bile kullanılmayan internet ortamında rumuzların bol olduğu alanda şimdiler de ise ev adresine kadar açık bir şekilde insanlar birçok işlemler ile birlikte gerçekleştirmektedir. Bu neticede sorun teşkil edecek olan bası kişilere de bu kozu vermiş olmaktayız. Bu sorunun düzelmesi ve ortadan kalkması adına gizlilik sistemlerimizi de en iyi şekilde koruma altına almalıyız.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Profilimizi gizlemek için de gizlilik ayarları alanından gizlemek istediğimiz alanları seçerek sadece ben özelliğini kullanıp görüntülenmesini istemediğimiz alanları Sadece ben seçeneği sayesin de gizlemiş oluruz. Böylelikle sosyal medya kullanımı esnasın da dış unsurlara yani yabancılara karşı önlemlerimizi de bu şekilde sağlamış oluruz. Birçok alan da yapmış olduğumuz özellikle de belirli mekânlar da iken arkadaşlarımızla çekilmiş olduğumuz fotoğraf ve yer bildirimini de yine aynı şekilde sadece arkadaşlar alanını işaretleyerek duvarımızda ki mevcut paylaşımı sadece arkadaşlarımız ile görüntüleyebiliyoruz. Birçok yabancı kişilere bu şekilde gizleme alanları sergileyerek birçok zararlı kişilerden de profillerimizi gizlemiş oluyoruz.

Facebook’ta Paylaştığımın Fotoğrafları, Durumları Sadece Arkadaşlarım Görsün İstiyorum?

Facebook üzerinden paylaştığınız herhangi bir durumu ve ya fotoğrafı sadece arkadaşlarınız tarafından görülmesini istiyorsanız, Paylaş butonun yanında bulunan gizlilik ayarlarına dokunarak buradan sadece Arkadaşlar olarak seçerek sadece arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Sadece listenizdeki arkadaşlarınızın görmesini sağlamak istiyorsanız, paylaş butonunun yanındaki gizlilik seçeneğinden kolaylıkla ayarlamayı yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Programsız Video İndir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.