Facebook’tan Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Facebook'tan Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Facebook bilindiği gibi her geçen gün yeni üye kazanan platformlardan biri iken son zamanlarda bir çok Türk vatandaşı kaybetmekte. İşte Facebook Türk’lerin dikkatini çekebilmek için, kendi içerisinde reklam verme / reklam alma gibi bir çok yeniliklerinden ardından son zamanlarda çok konuşalan Dislike özelliği hakkında da bir bilgi vermişti. Dislike ile Facebook artık daha hareketli bir paylaşım platformu olurken herkesi sevindirecek olan bir yenilikten bahsetti. İşte bu yenilik hakkında sizlere kısaca bir bilgi vermek istedik.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık Facebook’un erişmediği hiç bir platform kalmadı, yakın bir süre içerisinde E-Ticaret’e adım atacak olan Facebook artık Facebook üzerinden ürün satılabileceğini / ürün satın alınabileceğini bildirdi. Bilindiği gibi Facebook’un ayarlar kısmında yer alan Sayfalar bölümüne Shop özelliği eklendi, bu özellik sayesinde Shopify üyeleri Facebook üzerinden ürün satın alabilecektir. Facebook ile Shopify ortak çalışmasında Facebook Shop çıkması bir çok E-Ticaret sitesini paniğe sokmuş durumda. Peki siz olsanız Facebook üzerinden ürün almak istemez misiniz?

Facebook'tan Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Facebook’tan Ürün Satın Almak?

Facebook üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız öncelikle Shopify üyesi olmanız gerekmektedir, bunun haricinde daha sonradan Facebook ayarlar bölümünden Shop bölümünden hemen alışveriş’e başlayabilirsiniz.

Son derece güvenli olan platform, bakalım ne kadar tutacak ne kadar rağbet görecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan A.M.K Grup Nedir? başlıklı yazı da A.M.K Grup Ban Kaldırmak ve A.M.K Grup Nasıl Katılabilirim? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.