Facebook’un 2016 Yeni Projesi

Facebook'un 2016 Yeni Projesi

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında yayınlanacak olan Facebook’un yeni projesi mevcut kendi Facebook medyasından ve rakibi olan Twitter medyasından daha büyük olacağı kesin. İşte..

Facebook hergün günden güne yeniliklere imza atmaya devam ediyor geçtiğimiz günlerde kendini yenileyerek yeni yeni güncellemelere imza atan sosyal medya aracı şimdi de haber sitelerine el atmış durumda yeni bir uygulamasını daha piyasaya sürmeye hazırlanan facebook’ un Business Insider tarafından yayınlanan habere göre henüz oluşum aşamasında olduğu bir uygulaması var uygulama tamamen haber odaklı olacak ve mevcut olan uygulamalardan farklı olacak farkı son dakika haberlerini mobil cihazlara iletmek olacak. Aslına bakılırsa aynı uygulamayı geçtiğimiz zamanlarda twitter de yapmıştı. Üstelik twitter’ de facebook’ a göre daha fazladan haber içeriği mevcut twitter bu uygulamasını kullanıcılarına da duyurmuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilerseniz uygulamadan bahsedelim biraz uygulama tamamen mobil cihazlar için uygulamayı mobil cihazınıza indiriyorsunuz ve de o dakikadan sonra uygulama ile iletişim halinde olan haber sitelerinin haberlerinin tamamı cep telefonunuza geliyor. Anlık olarak cebinizden takip edebileceğiniz son dakika haberleri üstelik sizlere de büyük ölçüde yardımcı olabilecek gibi.

Ancak bu durumda kelimelerde bir sınırlama da olacak uygulama 100 karakterle sınırlı olacak ve haberler hakkında kısa bir bilgi kullanıcıyı haber kaynağına eriştirebilecek düzeyde olacak.  Aslında facebook bu konuda henüz bir açıkama yapmadı ve fakat bu konunun önümüzdeki dönemde büyük ölçüde yer kaplaması bekleniyor. Business Insider ayrıca bildirim sisteminin neye benzeyeceğini gösteren bir de ekran görüntüsü yayınladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silebilirim? başlıklı yazı da facebook arama geçmişi silme 2015, facebook arama geçmişi silme iphone ve facebook arama geçmişini geri getirme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.