“ff” Oyun Hilesi

"ff" Oyun Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sadeliği ile dillere destan olan ff oyunu, Google Play marketlerinde en çok indirilen ücretsiz uygulamalar listesinde 5.sırada yer alıyor. Oyunun sadeliği ve yapımı insanı sinir etse de bir yandan da çok büyük hırslandırıp oyuncuyu kendine adeta hapis ediyor diyebilirim. “aa, uu, ff, rr, au, ao..” oyunlarının yapımcısı olan General Adaptive Apps Pty Ltd.’den böyle saçma oyunları beklemek mümkün. Acaba bu oyunlarının tarihi geçtiğinde şuan ki popülerliğini bitirince hangi oyun ile karşımıza gelecek çok merak ediyorum. Her neyse sizlere oyunda hemencecik hile yapmasını öğreteceğim. Öncelikle tıpkı aa oyun hilesi olduğu gibi bu oyunda da hile yapabilmemiz için telefonumuzun rootlu ve Es Dosya Yöneticisini kullanmamız lazım. Hile yapımı çok kolay, Alttaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz, sistem aynı şekilde sadece oyunlarının adları değişik aa oyunu yerine ff oyununda hile yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Google Play'de En Çok İndirilen Uygulama Hangisi? başlıklı yazı da Google Play bedava uygulama satın almak, Google Play en çok hangi oyun oynanıyor ve Google Play en çok indirilen uygulama hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ilginc bilgiler için teşekkürler.

  2. vidyo ve yazılanlar icin tesekkurler

  3. Vidyo için teşekkürler

  4. Ben çekilise katilmak istiyorum numarami nereye yazacagimi bilmiyorum

    • Kozbon

      Merhaba İrem, hangi çekilişten bahsediyorsun sorununu tam olarak anlayamadım lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız ve sorunlarınızı detaylı olarak açıklayınız ilginiz için teşekkür ederim.