Fotoğraf’ta Ağzım Yamuk Çıkıyor?

Fotoğraf'ta Ağzım Yamuk Çıkıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Uzaktan bakılınca bende sizler gibi mutsuz ve bir o kadar yalnız biriyim ve hatta soğuktan nefret ederim. Mesela kış aylarında hiç romantik bir yürüyüş olsun diye dışarı çıkıp yürümem, ya da efkar dağıtmak için yavaş adımlarla sokaklara girmem çünkü ayağım kayıp düşerim diye korkarım yerdeki ıslaklık kar beni her zaman korkutmuştur. Bir diğer olay ise uyumuş olduğum, çalışmış olduğum ortam oldukça soğuk olması da beni üzüyor. Soğuk odalardan nefret ederim ve sıcak bir aile ortamına oldukça muhtaç biriyim. Biri beni evlatlık almak isterse hiç düşünmeden hemen giderim üstüne üstelik her gün dişlerimi bile firçalarım..
Başlık ile içerik oldukça çok saçma oldu evet haklısınız sizlere bugün Aynalarda yani ters aynalarda nasıl görüldüğünüz konusunda biraz teselli ve öneri vereceğim. Öncelikle sizinle paralel olan yani size yansımasınızı yansıtan aynalar oldukça yalancıdır siz o kadar güzel veya çirkin değilsiniz. Bir de dünyaya ters aynalar da bakın, yani herhangi bir ters ayna alarak kendinize iyice bakın.

Ters Ayna Nedir?
Ters ayna çirkin insanları oldukça sinir eden ama bir o kadar da doğruları söyleyen en baba yiğit aynadır. Size karşıdan nasıl görüldüğünüzü gösterir, yani sen saçını sağa atarsın karşıdaki kişi senin saçlarını sola doğru görür. Senin sağ kulağın büyüktür, sol kulağın küçük ama karşıdaki kişi de sağ kulağın o kişinin soluna geçiyor. Bir nevi nasıl görüldüğünüzü gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi gelelim size bir ters ayna bulmaya, ters ayna bulmak gerçek hayatta bulursanız sizin için daha iyi olur çünkü teknoloji sizi yanıltabilir. Teknolojiden faydalanmak istemiyorsanız da kendinize hemen bir ters aynı bulup nasıl görüldüğünüze bakın veya Google Playden ters ayna uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüz Felci
Velhasıl kelam, ters aynada illaki kendi kusurlarınızı göreceksinizdir. Kimi insanlarda sivilceler çok ya da belirgin gösterir iken sizde ağzınız yamuk olabilir. Kimisinde sağ gözü büyük gözükürken kimisinde sol gözü büyük gözükecektir. İşte bunun en büyük nedenlerinden biri yüz felçlerinin sebeplerinden biri. Şuan yüz felci geçiriyor olabilirsiniz çünkü kış aylarında ya da okkalı soğukların olduğu dönemlerde yüz felci geçiren bir çok kişi vardır buna dikkat ediniz. İllaki ağzınızın yamuklulu felç geçirdiğinizin garantisini vermez. Felcin belirteli şunlar; yüzünüzdeki kasları tamamen yönetemezsiniz. Duyu organlarınızda gariplilik hissedersiniz, yüzünüzde bir yanma, soğuma hissi vardır işte bu durumda hemen bir doktora gitmeniz gerek, doktora giderek bir an önce bütün operasyonlara başlayarak devam etmelisiniz. Hatta doktora gitmeden önce randevu gününü kadar, hatta randevu saatinize kadar sürekli yüz kaslarınızı ve sinirlerinizi mutlaka hareket ettirin. Gece yatmadan önce masaj yapın, sıcak suyla yıkayın. Sabahları ılık su ile yıkayın ve masajı kesinlikle bırakmayın. Ardından bol bol sakız çiğneyin veya kendi kendinizi konuşun bağıra bağıra kitap okuyun. Mutlaka bir kulak burun boğaz ağrılarına bakan bölüme giderek gereken tahlilleri yaptırınız ve yüzünüzü kış aylarında oldukça çok koruyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ters aynayı nereden bulabilirim yardımcı olurmusun?.

    • Kozbon

      Merhaba Reynmen ters aynayı Google Play’den indirebilirsiniz. Google Play’e ters ayna yazıp aratıp Sigara ters ayna yazan uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.