Fotoğrafta Bir Gözüm Büyük Bir Gözüm Küçük

Fotoğrafta Bir Gözüm Büyük Bir Gözüm Küçük

Sponsorlu Bağlantılar

Her insanın bir kusuru olması oldukça normal ve çok güzel bir şey. Evet gerçekten çok güzel bir şey. Bir düşünsenize kusursuz biri olduğunuzu, Allah sizi kusursuz ve çok güzel çok yakışıklı biri olarak yarattığını. Siz dışarı çıktığınız zaman bütün kızlar ve ya erkekler sizi gördüğü için çığlık atmaya başlıyorlar ya da sizin dikkatinizi çekmek için elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Gerçekten çok saçma çünkü birinin dikkatini çekmek için illaki güzel olmamız gerekli insanlar sizi siz olduğunuz için sevmiyorlar paranız var ise severler, paranız yok ise ve sadece yakışıklı / güzelseniz sizi severler. Başka türlü kimse sizi sevmez, hem neden sevsin babasının çocuğu musunuz değilsiniz gerçi bu devirde kardeş kardeşe düşman kimse kimseyi sevmiyor. Neyse bakıyorum yine lafı oldukça uzatmışım, diyeceğim o ki birilerine güzel gözükmek için saatlerce makyaj, saatlerce saçınızı yapmak zorunda kalmayın doğal olun. Ne bileyim telefonda bin bir tane fotoğraf çekmek için efekt programı yerine sadece bir tane program olsun yeter. İnsanlar sizi efektleriyle sevmesin, doğal olun. Ama harbiden konunun içinden gittikçe çıktım gittim, hemen konuya şöyle bir ikinci paragraf açarak devam edeyim.

Sponsorlu Bağlantılar

Gözlerinizden herhangi birinin büyük olup olmamasının asıl sebebi, dengesiz beslenmek, dengesiz uyumak, dengesiz giyinmek. Evet haklıyım sırf dengesizlikler yüzünden hayatınız mahvoluyor, mesela yeni almış olduğunuz pantolon için içinize bu soğuk hava da don ve ya pijama giymiyorsunuz haksız mıyım? Niçin moda. Moda yüzünden bizleri kör ettiler, sömürmeye devam ettiler. Gözlerinizin ve ya diğer duyu organlarınızdaki farklılıkların asıl sebebi soğukluktur. Kendinizi yeterince soğuktan korumadığınızdan dolayı muhtemelen yüz felci geçiriyor olabilirsiniz. Yüzünüzü dilediğiniz şekilde yönetebilen kişiler var iken siz yüzünün çok ağrıdığını hissedebilirsiniz. Bunun için mutlaka bir doktora gidin ve yüz kaslarınızı bir an önce çalıştırın.. Sormak istediğiniz soruları da alt kısımdan bekliyor olacağım kendinize iyi bakın..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.