Free WhatsDog 2016 Nedir?

Free WhatsDog 2016 Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekten şunu yapmayı düşünüyorum, bir A-4 kağıdına “WhatsDog şuan için çalışmıyor, evet diğer uygulamalarda çalışmıyor.” şeklinde bir yazı yazıp öyle dışarı çıkmak istiyorum. Geçen giden WhatsDog uygulamasını soruyor, her neyse daha önceden hatırladığım kadarıyla Google Play’de bulunan WhatsDog yani Free WhatsDog 2016 adlı uygulama hakkında bir kaç açıklamada bulunduğumu hatırlıyorum. Bugün bir değerli ziyaretçimin sormuş olduğu soru üzerine bu yanıtı bütün WhatsDog takipçileri için paylaşacağım. Bildiğiniz üzerine WhatsDog uygulaması ilk olarak Google Play üzerinden yayın vermeye başladı, daha sonrasında bir çok kuralı ihlal ettiğinden dolayı maalesef ki Google Play’den kaldırıldı. Onun yerine APK olarak yani Andorid kullanıcılar için kendi kurulum dosyasını paylaşarak büyümeye devam etti. Büyümekte olan WhatsDog uygulaması geçen ay WhatsApp uygulamasının değişen alt yapısına ayak uyduramayıp hizmetlerini kısa süreliğine kapattı ve şuan neredeyse 1 ay süredir bir çok kullanıcı WhatsDog uygulamasını kullanamamaktadır. WhatsDog uygulamasının yanı sıra diğer uygulamalarda maalesef ki kapatılmış durumdadır, bunun için tek umut kapımız olan WhatsDog uygulamasının gelişmesini ve yeni sürümün yayınlanmasını beklemektedir? Peki şuan için Google Play’de yer alan Free WhatsDog 2016 uygulaması nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Free WhatsDog 2016 uygulaması normal orijinal olan WhatsDog uygulamasının nasıl kullanılacağı konusunda bilgi veren bir rehber olarak yayınlanmış olan uygulamadır. WhatsDog uygulamasının nasıl çalıştığından, nerede ne olduğu konusunda bilgi veren ve ingilizce kaynak olan Free WhatsDog 2016 uygulamasının asıl amacı rehberliktir.

Şuan için WhatsDog uygulaması maalesef ki bir süre daha çalışmayacak gibi gözüküyor, Kozbon olarak geçtiğimiz günlerde WhatsDog gibi bir uygulama yaptık lakin gereken sistemlerimiz yeterli gelmediğinden dolayı sistem verimli bir şekilde çalışmadı. Eğer ilerleyen günlerde yine vakit bulabilirsem tekrardan gereken sistemleri toparlayıp kendi yapmış olduğumuz uygulamayı yayına sokmayı düşünüyorum lakin bunun için biraz bütçe gerekmektedir.

WhatsDog için bir süre daha beklememiz gerekecektir, şuan için WhatsDog yetkilileri herhangi bir açıklama yapmamaktadır, daha önceden paylaşmış olduğumuz WhatsDog ile alakalı yazılarımızı alt kısımdan bulabilirsiniz ve okuyabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları da yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Gelişmeleri - Nisan 2016 hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Whatsapdog la ilgili hala bir gelisme yok mu? Sabirsizlikla bekliyorumm

 2. facebook sayfasi kapandimi

  • Kozbon

   Merhaba Mert, evet Facebook sayfamız geçici süreliğine kapandı ilerleyen zamanlarda tekrardan açılacaktır sabrınız için teşekkür ederim

 3. Benm bi sorum olcak.eski sevgilimden ayrildiktan sonra numarasini sildim ama whatsab konusmamiz hala duruyo ve bu konusmadan son gorulmesine profiline surekli bakiyorum.acaba anlar mi surekli baktgimi.oyle bi program var midr

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, önceden İphone kullanıcıları için böyle bir program mevcuttu, lakin WhatsApp’a gelen güncellemelerden sonra sanırım o da kapatıldı şuan ne alemde bilmiyorum. Ama Android kullanıcılar için böyle bir program yok, içiniz rahat olsun kendinize iyi davranmayı unutmayınız.

   • Son bi soru sormak istiyorum.ben farkli hesaplardan surekli eski sevgilimin face instgramina bakiyorm.baktgimi anlar mi.simdiden yardimlarinz icin cok saolunnnn.

    • Kozbon

     Merhabalar efendim, önceden böyle uygulamalar vardı lakin şuan için bu tür uygulamalar mevcut değil. Sevgiliniz kim ve ya kimler tarafından profiline bakıldığını anlayamayacaktır.

 4. Merhaba, Whatsdog konusunda başınızı ağrıtmamıza rağmen bu güzel açıklamyı paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kendi uygulamanızı başarılı bir şekilde yaparsınız.

  • Kozbon

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederim efendim, ilerleyen zamanlarda uygulamayı tekrardan çalıştırmayı düşünüyoruz. Kendinize iyi bakınız.