Gameloft İflas Mı Etti?

Gameloft İflas Mı Etti?

Android, Apple, Windows için ücretsiz ve yüksek grafikli oyunları bizlere sunan Gameloft, stüdyosunu kapatma kararı aldı.

Bütün oyun platformunda büyük bir yere sahip olan Gameloft ayrıca Modern Combat, NOVA, Asphalt, Batman, Vegas Gangsteri, Dungeon Hunter gibi başarılı bilinmiş oyunların kurucusu olan firma büyük bir açıklamayla birlikte firmalarını kapatma kararı aldıklarını bildirdiler.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft Kapanıyor Mu?

23’den fazla ülkede büyük stüdyoları olduğu bilinen firma Gameloft New York’Ta ki stüdyosunu hızlı bir kararla kapatması tüm Gameloft kullanıcı ve hayranlarını için endişe yarattı, fakat tam olarak halen kesin bir kapatılma sonucuna belirlenemedi. Paris’te bulunan genel merkez ofisinde ki yönetimin henüz niye böyle bir karar aldığını açıklamış denilemez. Fakat bazı sebeplerden biri olduğu düşünülen sebep ise şu;

Ücretsiz olarak oyun platformlarına sürdükleri oyunların içerisinde ki uygulama içi satın alma işlemlerinin tahmin edilen ve beklenen hedefe ulaşmaması, Gameloft’un bu hızlı kararı alma sebebi olarak söyleniyor.

New York’ta ki kapatılan şubesin de çalışanların hakkın da nasıl bir karara varacaklarını da açıklamayan firma her an yine Gameloft oyuncularını tedirginliğe bürüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. merhaba kozbon ben grncturkcell faturalıyım su an hangi bedva ınternet paketlerı var rıca etsem soylermısınız

    • Kozbon

      Merhaba Selma, güzel sorun için öncelikle çok teşekkür ederiz daha önceden turkcell’in sunmuş olduğu paketleri yapmadıysanız bunları yaparak ücretsiz olarak internet paketi ve diğer konuşma SMS paketlerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca acil internete ihtiyacınız var ise mutlaka gollercepte uygulamasını deneyerek günlük paket kazanabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın.