Garantione – 1GB Bedava İnternet

Garantione - 1GB Bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojiyi en yakından takip eden bankalardan olan Garanti Bankası kendi abonelerine kolaylık sağlaması adına geliştirmiş olduğu mobil uygulaması ile artık kendi müşterileri kendine ait olan bilgiler ile mobil uygulamalar üzerinden istediği yerden istediği gibi işlemlerini yapabilmektedir. İster telefonlarınızdan bir başka kişiye para gönderin isterseniz Garanti uygulaması sayesinde sizlerde mobil cihazlarınızdan hesabınızda yer alan TL ile faturalarınızı ödeyin. Garanti bankası bu konu kendi abonelerine birçok olanak sağlamaktadır ve bugün ise Garantione ile sizlere bedava internet imkânı da sunmaktadır. Evet, yanlış duymadınız Garanti Bankasının sunmuş olduğu uygulamalar sayesinde sizlerde Garantione ile bedava internet kazanabilirsiniz. 5 Ekim 2015 tarihinden sonra Google Play veya App Store marketlerinden telefonlarınıza indireceğiniz Garantione uygulaması ile sizlerde Garanti Bankası sayesinde bedava internet kazanın. Hattınıza tanımlanacak olan internet toplamda 1 hafta boyunca geçerli olup ve 1 GB kadar limite sahiptir ve ayrıca son bir ay içerisinde Garantione uygulamasını indiren ve ardından bu uygulama giriş yapan ilk 50.000 kullanıcıya bedava internet verilecektir. Ayrıca daha önceden Turkcell bedava internet başlıklı yazımızda bahsetmiş olduğumuz tarifelere sizlerde göz atıp Turkcell’den bedava internet kazanabilir veya Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımıza göz atıp buradan Türk Telekom operatörünün devam eden kampanyalarını yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Şimdi ise gelelim Garantione ile bedava internet hakkında en çok sorulan sorulara.

Sponsorlu Bağlantılar

Hattım Ne Olursa, Olsun Bedava İnternet Yapabilir Miyim?

Garantione uygulamasını telefonlarınıza indirip giriş yapmanız durumunda hattınızın hangi operatöre bağlı olduğu önemli değildir. Eğer ki hattınız Turkcell ise veya diğer operatörlerden herhangi birine bağlıysanız Garantione uygulamasına giriş yapmanız durumunda 3 gün içerisinde otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Garantione Bedava İnternet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Her kuruluş bir kampanya yaparken bazı şartlar koşmaktadır ve bu şartları sorunsuz hale getiren abonelerine bu kampanyadan yararlanmasına izin vermektedir.
  • Bu kampanyadan sadece Garantione uygulamasını indiren Garanti müşteri faydalanabilir.
  • Hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava internet paketi sadece 1 hafta sürelidir.
  • Hattınıza tanımlanacak olan internet paketinin gelip gelmemesi konusunda Garanti Bankası herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir bu sorumluluk ilgili firmaya aittir.

Bu kampanya hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız sizlerde http://www.garantione.com.tr/go/kampanyalar/kampanya-detay.html adresine göz atarak buradan Garantione uygulaması hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Asus Zenfone 3 Özellikleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. 1gb internet 1aylik nasil olur