GBWhatsApp Görüntülü Konuşma Özelliği Eklendi

GBWhatsApp Görüntülü Konuşma Özelliği Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

GBWhatsApp uygulamasıyla sizlerde farklı olmaya hazırlanın, 2016 yılında yasaklara rağmen yine herkesin severek kullandığı GBWhatsApp uygulamasına eklenmiş olan görüntülü konuşma özelliği resmen dalga konusu. 2016 yılında normal WhatsApp uygulamasına daha görüntülü konuşma özelliği gelmeden WhatsApp uygulamasının taklit uygulaması ve bir o kadar gelişmiş olan GBWhatsApp uygulamasına görüntülü konuşma özelliği geldi. Evet, ilk başlarda bende şaşırdım ve eminim ki sizlerde bu durum karşısında çok şaşırmışsınızdır. GBWhatsApp uygulaması 2016 yılında en çok revaç gösteren uygulamalardandır, GBWhatsApp uygulamasında bulunan bazı özellikler sayesinde sizlerde daha fazla WhatsApp uygulamasından verim alabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında bulunmayan özellikler GBWhatsApp uygulamasında bulunmaktadır, bunlar başlıca olarak şu şekildedir. Son görülme saatinizi tamamen kapatabilirsiniz ve bu durum karşısında sizler WhatsApp’a girseniz dahi son görülme saatiniz kesinlikle değişmez. Eğer bir kişi tarafından takip programlarıyla takip ediliyorsanız GBWhatsApp uygulaması sizin kurtarıcınız olacaktır, yine bir diğer özelliği ise çift tikleri tamamen kapatma özelliğidir. Daha önceden çift tikleri ve son görülme saatlerini tamamen kapattığınız zaman karşı tarafa yani insanlara “ben artık WhatsApp kullanmıyorum” mesajını kolaylıkla verebilirsiniz. GBWhatsApp uygulamasında çift tikleri kapatarak tam anlamıyla çevrimdışı olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

GBWhatsApp Özellikleri ve Detayları

GBWhatsApp uygulamasının başlıca özelliklerinden ve benim en çok hoşuma giden iyi – kötü yönleri hakkında uzun bir liste yapmak isterim.

  • GBWhatsApp uygulaması sayesinde görüntülü konuşma yapabilirsiniz, lakin normal WhatsApp uygulamasını kullanan bir kişiyle görüntülü konuşma yapamazsınız. Şuan için GBWhatsApp uygulamasında yer alan görüntülü konuşma özelliğini sadece GBWhatsApp kullanan bir arkadaşınız ile yapabilirsiniz.
  • Çift tik ve son görülme saatlerini yine GBWhatsApp sayesinde kapatabilirsiniz, lakin bu iki seçeneği aktif ettiğiniz vakit mesajlar size geç gelebilir ve bu durum karşısında sizlerde sıkıntı çekebilirsiniz.
  • Normal WhatsApp uygulamasından GBWhatsApp uygulamasına geçiş yapmak istiyorsanız da eski mesajlarınıza veda etmek zorundasınız yine aynı şekilde GBWhatsApp uygulamasından normal WhatsApp’a geçiş yapmak istiyorsanız da mesajlarınıza veda etmek zorundasınız.
  • GBWhatsApp gibi diğer uygulamalarda olduğu gibi bu tür uygulamalar maalesef ki WhatsApp tarafından yasaklanmış durumda, eğer ki WhatsApp kurallarını ihlal ediyorsanız WhatsApp yöneticileri tarafından hesabınızı geçici olarak veya kalıcı olarak kapatılabilir. Bundan dolayı GBWhatsApp uygulamasına ihtiyacınız yoksa kullanmaya özen gösterin.

GBWhatsApp Yeni Sürüm Çıktı Hatası Nedir?

GBWhatsApp uygulaması yeni sürümler çıktığında sizlere sürekli olarak bildirimler göndermektedir, bu yeni sürümleri kullanmanız sizin açınızdan oldukça iyi olacaktır. Yeni sürümler çıktığında alt yapı daha çok gelişmiş bir halde sizlere hizmet sunmakta ve ayrıca yeni özellikleri de kullanabilirsiniz. GBWhatsApp uygulamasının yeni özelliklerini ve yeni güncellemelerini mutlaka uyarlamayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp GİF Nasıl Gönderilir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.