GBWhatsApp Kullanım Kılavuzu

GBWhatsApp Kullanım Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın gelişmesinin ardından birçok kişinin gözdesi haline gelen WhatsApp uygulamasının farklı versiyonlarından GBWhatsApp uygulaması maalesef ki Türkçe dil desteği vermemektedir. Bunun için sizlere GBWhatsApp hakkında merak ettikleriniz ayarları nasıl yapacağınız konusunda uzun bir yazı yazmayı düşünüyorum, ayrıca WhatsApp’ın yeni versiyonu ile yeni tanışan kişilerin nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda da biraz ayrıntılı bilgiler vereceğim. GBWhatsApp uygulamasını kullanmanızı tavsiye etmiyoruz, lakin zor durumlarımızda imdadımıza yetişen GBWhatsApp uygulaması ile bir çok kişinin ilişkisinin kurtarıldığının kanaatindeyim, GBWhatsApp uygulaması WhatsApp tarafından yasaklanmış olan bir sürümdür bunun için kurulum aşamasında fark edilen kişiler WhatsApp tarafından bir gün, bir hafta ve daha kalıcı bir şekilde cezalar almaktadır. Bunun için WhatsApp’ın farklı sürümlerini kullanırken birkaç kere düşünmenizi tavsiye ederim, ayrıca GBWhatsApp uygulamasında bulunan anti-ban desteği ile fark edilmeniz diğer sürümlere göre biraz daha zordur. GBWhatsApp sürümünde bulunan anti-ban desteği ile sizlerde WhatsApp yöneticileri tarafından fark edilmeden sorunsuzca bu sürümü kullanabilirsiniz. GBWhatsApp uygulaması ile sizlerde WhatsApp’ta bulunmayan özellikleri bu uygulama sayesinde kullanarak hayatınız daha çok kolaylaşıyor. GBWhatsApp’ta bulunan son görülme saatini kapatma, çift tikleri tamamen kapatma ve farklı temalar ile WhatsApp’ın görüntüsünü değiştirme gibi özellikleri bulunan bu sürümler ile sizlerde bir çok işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hadi gelin şimdi GBWhatsApp uygulamasının bir kullanma kılavuzunu hep birlikte yazalım. Benim en çok kullandığım ve gerek duyduğum yönlerini bahsedeceğim eğer bahsetmediğim bir konu olur ise sizlerde alt kısımdan bahsetmek istediğim yerleri belirtirseniz daha sağlıklı olacağının düşüncesindeyim.

Gizlilik Ayarları

WhatsApp “çevrimiçi” Statüsünü Gizlemek

GBWhatsApp uygulamasında en çok kullanılan özelliklerden biridir, bu özelliği aktif ederek çevrimiçi yazısını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Yani WhatsApp’a girseniz dahi sizi çevrimiçi olarak göstermez ve bu durum WhatsDog ve diğer benzer uygulamalar tarafından takip edilmemenizi sağlar. GBWhatsApp’ta bu özelliği mesela saat 23:20 gibi aktif ettiniz varsayalım sizi en son o saatte girdi olarak gösterecektir. Ki bu özellik oldukça işe yaramaktadır, sevgiliniz ile kavga ettiniz vakit bu özelliği aktif ettiniz vakit sizi merak etmesini sağlayabilir ve mesaj atmasını sağlayabilirsiniz. Bakarsınız barışırsınız, hadi iyisiniz.

'çevrimiçi' kapatmak
GBWhatsApp uygulamasını açıp sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokunun >> Privacy >> Hide Online Status

Çift tik özelliği nasıl aktif edilir?

Çift tik özelliği genellikle sürekli bir haylazlıklar peşinde olanlar kişi tarafından kullanılmaktadır, bu özellik ile karşı tarafa mesajı iletilmedi göstergesi iletebilirsiniz. Yani WhatsApp’ta çift tik mesaj iletildi anlamı gelir iken siz çift tikleri kapatarak karşı tarafa tek tik gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu özelliği aktif edince mesajların size geç gelmesine neden olabilir biraz dikkat etmenizde fayda var. Ayrıca Blue Ticks seçenekleri ile de mavi tikleri kapatabilirsiniz.

'çevrimiçi' kapatmak
GBWhatsApp uygulamasını açıp sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokunun >> Privacy >> Second Tick
Recording nedir?
WhatsApp’ta ses kaydı atmanıza engel olur, bu özelliği aktif ederseniz WhatsApp’ta ses kaydı atamazsınız. Sakar insanlar için konulmuş bir özelliklerden biridir.
Writing Status nedir?
Bu özellik karşı, sizin karşı tarafta “yazıyor…” ifadesini göndermesine engel olur. Eğer çok sakar biriyseniz bu özelliği aktif edebilirsiniz.
Blue microphone nedir?
Bu özellik ile daha önceden hiç tanışmadım bilmiyorum, lakin mantık yürüteceksek şu şekilde bir açıklama yapabilirz; bu özellik almış olduğunuz ses kaydını dinlediğiniz zaman karşı tarafa mavi tik işareti yakmaz. Bilindiği üzerine ses kayıtlarını dinlemezseniz, çift gri tik olur iken dinlerseniz çift mavi tik olur.
GBSettings Ayarları

Burada bulunan ayarlar ile, WhatsApp görüntülerini değiştirebilirsiniz ve bir çok ayarlarınızı bu kısımdan yaparak daha verimli bir WhatsApp kullanmanızı sağlayabilirsiniz. Gelin burada bulunan başlıca bilinmesi gereken yerler neresidir, ilk olarak temalardan başlayalım mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Download themes
Bu seçenek ile GBWhatsApp kullanan kişilerin yapmış olduğu temaları telefonunuza indirerek entegre edip farklı görüntülerde WhatsApp kullanmanızı sağlayabilirsiniz. Burada hoşunuza giden temaları indirmek için APPLY seçeneğine dokunmanız ve daha sonrasında GBWhatsApp uygulamasını yeniden başlatmanız yeterli olacaktır. 
Tema silmek, eski haline geri getirmek
GBSettings >> More >> Clear seçeneğine dokunarak telefonunuza yapmış olduğunuz temayı ve ya indirip entegre etmiş olduğunuz temayı bu işlem sonucunda silebilir / kaldırabilirsiniz.
Conversation Screen
Bu seçenek ile konuşma ekranınızın görüntülerini değiştirebilir, karşı tarafın resmini gizleyebilir ve ya bir font değişliği yapabilirsiniz. Eğer temanız da hoşunuza gitmeyen bir yön var ise buradan konuşma panelindeki değişikleri kolaylıkla yapabilirsiniz, ben çok kullanmadığım için detaya girmiyorum eminim sizlerin de bir işine yaramayacaktır. 
Main / Chats Screen
Bu kısımı binanın dış cephesi olarak görebilirsiniz, WhatsApp’ta son konuştuğunuz kişiler kısmındaki değişiklikleri, kişiler sayfasında bulunan değişiklikleri bu kısımdan kolaylıkla yapabilir ve değiştirebilirsiniz. 
Popup Notification ile Widgets seçenekleri
Bu kısımda WhatsApp’a ait olan Widget ile Popup penceresindeki görünümleri ve diğer ayarları bu kısımdan düzenleyebilirsiniz.
Media Sharing
En çok sevdiğin kısım burası, GBWhatsApp’tan önce burası yanlış hatırlamıyor isem 50MB kadar izin vermekteydi şuan için 30GB izin vermektedir. Yani 30MB kadar bir dosyayı kırpmadan dosdoğru karşı tarafa gönderebilirsiniz. Eğer veri tasarrufu yapmak istiyorsanız bu seçeneği kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
Other MODS
Launcher Icon
Buradan GBWhatsApp’a ait olan ikonun rengini değiştirebilirsiniz, bir zamanlar normal WhatsApp ile aynı renkte olan ikon yani yeşil renkteki ikon kaldırılmıştı kıyamet kopmuştu. Ne günlerdi be!
Ticks Style
Burada birbirinden farklı tik işaretleri vardır, lakin kafanızın karışmasını istemiyorsanız buraya hiç dokunmadan kapatmanızı tavsiye ederim daha öncesinde tam verimli çalışmadığını gözlemlemiştim.
Hide Notifications
Eğer WhatsApp’tan gelen mesajların üst kısımda bildirim olarak çıkmasını istemiyorsanız buradaki seçenekleri kullanarak devre dışı bırakabilir yani gizleyebilirsiniz.
Notifybar Icon
Bildirim çubuğunda yer alan WhatsApp işaretinin rengini bu kısımdan değiştirebilirsiniz.
Hide date and name
Yine çok sevdiğim özelliklerden biridir, bazen sırf bu yüzden WhatsApp’ın farklı sürümlerini kullandığımı bilirim. Bu özellik sayesinde, WhatsApp’ta koplamış olduğunuz mesajlarda çıkan tarih / saat ve mesajı gönderen kişinin adının gözükmemesini sağlayabilirsiniz.
Always Online
Ahaha bu özelliği kullanan kişilerden korkacaksın abi, bu özellik sizi sürekli çevrimiçi olmanızı gösterecektir. Bu özellik ile sizlerde sürekli WhatsApp’ta çevrimiçi olmanızı sağlar. Lakin bu özelliğin sürekli çalışmasını için yani bu özelliği aktif ettikten sonra çalışması için arka planda WhatsApp uygulamasını kapatmayınız.
Hide sharing
Bu özelliğin ne işe yaradığı konusunda bilgim maalesef ki yok, daha önceden denk gelmedim. Bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim.
Backup Data
Bu özellik ile tamamen GBWhatsApp yedeklemesini yapabilirsiniz.
Clear Logs program
Bu seçenek ile Open Log seçeneğinin sıfırlanmasını sağlamaktadır, bir kere dokunmanız yeterli olacaktır.
Open Log

Bu seçenek ile WhatsApp’ta ne yaptığınız konusunda bilgilere sahip olabilirsiniz ve ayrıca son konuştuğunuz kişilerin son görülme saatlerini buradan hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Kimin profiline baktığınız konusunda bilgi sahibi olabilir ve ayrıca kişiler listesinde yer alan arkadaşlarınızdan hangileri saat kaçta ne yaptığı hangi bilgilerini güncellediği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan "Web WhatsApp şu anda aktif." Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Hazır modlardan bitanesini yükledim ama ismin yanında insanların son görülmesi çevrimiçi olması gözükğyo nereden kapatırım onu

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, sorunuzu doğru anladıysam GB Settings kısmından, 2 Main/Chats Screen kısmından 2.2 Chats Rows kısmındaki Show Contact Status seçeneğini pasif hale getirin ve GBWhatsapp uygulamasını açıp kapatmanız durumunda otomatik olarak istemiş ayarlara ulaşmış olacaksınız.

 2. merhaba lutfen bana yardimci olun gbwhatsapp kullaniyorum ama uc nokta simgesi yok neden yok yada onun yerine bawka biweymi var ben bilmiyorum lutfeeen yardim edin

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, telefondan telefona farklılık göstereceğini kesinlikle unutmayın. GBWhatsApp uygulamasını açtıktan sonra telefonunuzun MENÜ tuşuna basarak seçenekleri açabilirsiniz.

 3. Open log sadece bende mi çalışmıyor? Tıkladığımda boş beyaz ekran duruyor sürekli

  • Kozbon

   Merhabalar Selçuk, 2016 yılında GBWhatsApp’ın son sürümlerinde maalesef ki Open Log seçeneği çalışmamaktadır. Bu durum için üzgünüm.

 4. Merhaba ben Gb whatsappda yakin dostumun sohbetlerini kendi telefonuma nasil aktara bilirim ?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, GBWhatsApp sürümünde yedekleme sorunu vardır yani normal WhatsApp hesabınızdan GBWhatsApp’a aktarım izin verilmemektedir. Bunun için yapılacak bir işlem yok 🙂

 5. Meraba ben profilime bakanlari nasil gorebilirim.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, WhatsApp’ta profilinize bakan kişileri görmeniz maalesef ki mümkün değildir. Bunun içinde şuan için bir alternatif program bulunmamaktadır ilerleyen dönemlerde buna benzer bir uygulama çıkarsa sizlere bu konu hakkında haber vereceğim.

 6. Normal whatsapp ı kaldrıp yükledim ama geri yükleye tıklayınca “can’t find any backupin /sdcard/WhatsApp” yazıyor yardım edermisiniz

 7. Gbwhatsapp indirmek için link gönderebilirseniz memnun olurum

 8. Gb whatsaap yeni güncellemeyi nasıl yapabilirim kapandı şimdiden teşekkür ediyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sayfaya GBWhatsapp için indirme linki talep ederseniz diğer yetkili arkadaşlar sizlere indirme linkini gönderecektir. İlginiz için teşekkür ederim.

 9. Merhabalar ben Gbwhatsapp ayarlarından backup dataya tıkladım chati kopyaladı. Fakat yeni versiyonunu indirdiğimde geri yüklemeyi yapamadım ve en son yaptığı backup ın nerde olduğunu bilmiyorum. En son olarak sdcardım yok bunu nasıl halledebilirim ?

 10. Merhaba iyi günler.. Kozbon yardımınızı bekliyorum unutmadınız değil mi. Gbwhatsapp a Whatsapp konuşma yedeklerini nasıl aktarabileceğimiz ile ilgili hafıza kartı alıp bir deneme yapıcaktınız, yaptınız mı acaba? Şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin..

  • Kozbon

   Yok efendim unutmadım aklımdasınız dışarı çıktığım vakit unutmazsam hafıza kartı alıp deneyeceğim. Restore ile yapılıyordu diğer sürümlerde muhtemelen GbWhatsApp’ta da olacaktır.

 11. Merhaba. Gbwhatsapp a Whatsapp yedeklerini hiç bir şekilde aktaramıyorum dediğiniz herşeyi yaptım whatsapp klasörünün içindeki dosyalarını sd kartta gbwhatsapp klasörü oluşturup içine kopyaladım sonra gbwhatsapp a girip geri yükleye bastım sd kartta backup buşunamadı diyor mecburwn onayla ve dwvam et e bastım numarayı doğruladıktan sonra yedekleri arıyor bu seferde google drive için izin ver yazısı çıkıyor.siz google drive yedeklerini aktarmıyor dediğiniz için mecburen bunada atla demek zorunda kaldım yani yedeklwmeyi gerçekleştiremedim. lütfem yardımcı olur musunuz bu konuyla ilgili. Teşekkürler

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsApp uygulamasını SD Kartına taşıyıp, GBWhatsApp üzerinden RESTORE yaparak aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Daha önceden böyle yapıyordum, şuan kullandığım telefonda hafıza kartı yok bir ara çıkıp alıp bene kendim deneyip öyle cevap verecektim sizlere lakin bir türlü fırsat bulamadım kusura bakmayın lütfen.

   • Merhaba. İşte anlattığım gibi dediğiniz bu yöntemi kaç kere denedim hiçbirinde yedekler aktarılmadı.daha önce oluyor dediğiniz bu yöntem şu an için olmuyor herhalde. sizden ricam lütfen bir an önce siz kendiniz deneyip bilgi verir misiniz bana ve herkese. şimdiden teşekkürler. kolay gelsin.

    • Kozbon

     Hnutmazsam kısa, sürede dönüş yapacağım efendim, ilginiz için teşekkür ederim.

 12. Karşı taraf bizi engellediginde cevrimici olunca yine bakabilirmiyiz?

 13. Adamın dibisin kozbon hepsini yaptım denedim on numara 5 yıldız çalışıo emeyne sağlık seviyorum seni:)

 14. Uygulamayı facbook üzerindeki linkten indirdim fakat çevrim içini kapatmak için sizin göstdrdiyniz gibi bir seçenek çıkmıyo gb sttings çıkıo.

 15. Selam.gbwhatsapta engelliysek takip mümkunmu?

  • Kozbon

   Merhaba Selin bunu yapamamaktasınız bunun için üzgünüm GBWhatsApp uygulamasını sizi engelleyen bir kişiyi takip edemezsiniz ilginiz için teşekkür ederim

 16. Kolay gelsin uygulamayı apk olarakmı indirmemiz gerekiyor.

  • Kozbon

   Merhaba Halil, evet uygulamayı APK olarak indirip telefonlarınıza öyle kurulum yapmanız gerekmektedir. Uygulamayı Google Play ve diğer sistemler üzerinden indiremez ve kullanamazsınız.

 17. GBwhatsap ile hiç sohbet etmediğimiz bizden habersiz bir kişinin telefonunu takipedebilirmiyiz.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, hayır daha önceden hiç sohbet etmediğiniz bir kişiyi takip edemezsiniz bunun için üzgünüm. Diğer arkadaşların sorularınıza gün içerisinde cevap vereceğim şuan için oldukça meşgulüm sabrınız için teşekkür ederim.

 18. Restorea tikladigimda dilinden anlamasamda yedeklemeyle ilgili bi şey yazdığını anladımda yazı sonra kayboluyor mecburen altındaki secenekle giriş yapiyorum ama dün gece tarif ettiklerinin hepsi tamam orda sıkıntı yok

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Restore işaretine bastığınızda hafıza kartınız da WhatsApp klasörünün var olup olmadığını söyler, eğer hafıza kartınız da WhatsApp klasörü varsa otomatik olarak aktarım yapar.

   • o zaman ben bişeyi eksik yaptim demekki ya sil baştan deneyicem yada yine olmazsa eski whatsappa geri donucez baska caresi yok biz
    cok iyi acikliyorsun tane tane anlatiyosunda ben teknoloji ozurluyum herhalde geceden beri yapamadım bi türlü
    tşkler yinede inşaallah whatsdog acilir abi biz ondan anlarız bu işler zor zanaat

 19. kozbon dün gece yazdigini harfi harfine yaptım ama yine yuklenmedi şimdi serkay arkadaşa yazdığın cevabı okudum baslangicta restore tikliyorum da bi şey olmuyor bi zahmet sadece o kısmı bi aciklasan çok memnun olucam

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu işlemleri SD kartınız da yani hafıza kartınız da yapıyorsunuz değil mi? Şuan benim telefonumda hafıza kartı yok, yazmış olduğum yöntemler WhatsApp Plus, Reborn gibi eski sürümlerde kalan yöntemlerdir.

 20. Benim anlamadigim cozemedigim bisey war.tamam son konustugumuz kisiler nezaman girmis diye gosteriyor ama bu ben cevrim iciyken gerceklesiyor sanirim sadece.ben cewrim disiyken daha sonra cewrim ici olup baktiktan sonra benden önce girmis mi yani ben cewrim disiyken girmismi goremiyorum.sadece ben online olurdam goruyorum.nasil oluyor o?

  • Kozbon

   Merhaba Selin, evet Open Log seçeneğinin çalışması için uygulamayı arka planda çalışmasını kapatmayınız. Ah şu WhatsDog uygulaması yok mu? Bizleri ne hale soktu, önceden nasıl yaşıyorduk ne yapıyorduk nasıl takip ediyorduk o kişileri inanın geçmişe ait bir fikrim yok. Sanırım takip ettiğimiz kişileri önceden sevmiyor, önem vermiyor, kıskanmıyorduk. WhatsDog’dan sonra kıskanmaya önem vermeye başladık. Dediğim gibi, Open Log seçeneğinin çalışabilmesi için lütfen uygulamayı kapatmayın eğer sizin için sorun teşkil etmeyecek ise all is online (sürekli çevrimiçi) seçeneğini aktif etmeniz en doğru seçeneklerden biri de olacaktır.

 21. Whatsapp yedeğini alıyorum , silip GBWhatsapp kuruyorum WhatsApp klasörünü GBWhatsapp , içindekileri de GBWhatsapp Images,Videos,Pictures vs. yapıyorum sonra GBWhatsapp’ı açıp telefon doğrulaması yaptıktan sonra Yedekler Aranıyor diyor fakat bulamıyor 🙁 Ne yapacağım ben 🙁

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sanırım sizinle Facebook üzerinden iletişime geçtik yanlışım var ise düzeltin lütfen. GBWhatsapp klasörünün içerisindeki klasörlere herhangi bir ad vermenize gerek yok, sadece telefonunuzda bulunan WhatsApp klasörün içerisindeki dosyaların hepsini kopyalayınız bunu yapmadan önce WhatsApp’ta yedek alınız ve ardından kopyalama yapınız. Kopyaladığınız dosyaları telefonunuzun SD Kartında GBWhatsapp adında bir klasör oluşturup içine yapıştırınız. Ardından GBWhatsapp uygulamasına kayıt olunuz, başlangıçta yer alan RESTORE seçeneğine dokunarak yedekleri GBWhatsApp’a aktarım yapabilirsiniz.

 22. driveda kayitli bunu nasil hafiza kartina aktaricam bunu yapamadım dediğini yapmak icin ugrastim olmadı ben bu konuyu yapamicam belli mesajin ustune tikliyorum kopyala yapistir diye bi şey yok senide gece vakti boşuna yordum yinede sagol kardesim

  • Kozbon

   Estağfurullah efendim, ne demek. Şimdi şu şekilde özetleyelim hemen, sanırım normal WhatsApp uygulamasındaki mesajlarınızın yedekleri sadece Drive var doğru mu anladım? Eğer GBWhatsApp uygulamasında önemli mesajlarınız yok ise hemen tekrardan telefonlarınıza normal WhatsApp uygulamasını kurunuz ve ardından Drive üzerinden normal WhatsApp uygulamasına yedeklerinizi aktarınız, çünkü Drive üzerinden GBWhatsApp uygulamasına yedek aktarma işlemi bulunmamaktadır, bir türlü bu sistemi oturtamadılar. Her neyse, daha sonrasında Drive’dan normal WhatsApp’a yedekler aktarımı yapıldıktan sonra normal WhatsApp Ayarlar >> Sohbetler >> Sohbet yedeği kısmına dokunun. Burada bulunan Google Drive yedeklemesini kapatınız, eğer Wifi bağlantısı var ise kapatmanıza gerek yoktur. Burada bulunan yeşil butonda yer alan YEDEKLE seçeneğine dokunun ve hesabınızdaki WhatsApp konuşmalarını ne olur ne olmaz diyerek yedekleyin. Daha sonrasında telefonunuzda bulunan Dosya Yöneticisi ile WhatsApp klasörüne giderek buradaki dosyaların hepsini seçip kopyalayınız ve ardından yine dosya yöneticisini kullanarak SD Kartına GBWhatsApp adında bir klasör oluşturarak kopyalamış olduğunuz dosyaları bunun içine yapıştırınız. İlginiz için teşekkür ederim.

 23. kozbon unuttugum bi sorum daha var bazı kisiler durumunu busy yada available yazmis şimdi onlardami bu surumu kullanıyo cunku whatsapta boyle bi durum secenegi yok ve ayrıca son konustugum kisileride geri yukleyemedimki zaten yedekleme yapmadi

  • Kozbon

   Merhaba efendim, “busy ile available” bu durumları nerede karşılaşıyorsunuz acaba Open Log seçeneğinde mi yoksa normal WhatsApp Durum’u olarak mı gözüküyor? Eğer normal WhatsApp kullanıcı durumu olarak gözüküyor ise bu tür durumlar o kişinin belirlediği yazmış durumlardır. Yedekleme konusuna gelecek olasak, normal WhatsApp klasörünün içerisinde yer alan bütün dosyaları koplayıp SD Kartınıza GBWhatsapp adında bir klasör açarak bunun için yapıştırmanız yeterli olacaktır.

   • yok normal whatsapta yazıyo busy veya available seceneklerde okuyunca dedim herhalde onlarda bu surumu kullanıyo diye
    az once yedekleme yaptim drive oradan kopyalamayi denedim şimdi gozukmuyor yedekler nasıl yapicam bi yardımcı olsaniz

    • Kozbon

     Dediğim gibi, bu tür durum mesajlar normal elle yazılmış durum mesajıdır yani GbWhatsApp ile bunu yapamazsınız. Eski WhatsApptaki yani normal WhatsApp uygulamasında ki mesaj yedekleriniz dahili hafıza da mı yoksa hafıza kartında mi?

 24. abi ya ben kullandım o openlogta son gorulme saati degil milletin profil resmini degistirdigini gosterdi işe yaramiyo diye kaldirdim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Open Log seçeneğinin hemen performans göstermesini beklemeyin, bir süre sonra son konuştuğunuz kişiler WhatsApp’a girdikçe son görülme saatlerini de takip etmeye başlayacaktır. 🙂 Çok aceleci davranmışsınız.

   • ne kadar bekliyeceğiz çevrimiçi olduklarını göstermesini 2-3 saattir bir hareket yok
    ayrıca benimle hiç alakası olmayan bir numarayı takip edebilirmiyim veye rehberimdeki tüm kişileri farklı bir hat alarak takip edebilirmiyim ? ……………….

    • Merhaba open log seçeneğine giriyorum sadece beyaz sayfa çıkıyor hiç birşey yok yazmıyor da bekledim 15 dk ama yazmıyor

    • Kozbon

     Merhaba Yiğit, şuan son sürümlerde GBWhatsApp’ta OPEN LOG seçeneği çalışmamaktadır.