Gelinlik Modelleri

gelinlik-modelleri

Gelinlik Modelleri

Bazı ünlüler giydikleri gelinliklerle resmen trend haline geldi. Gelinlik modelleri çok beğenilen ve çok konuşulan ünlüler oldu. Bu ünlülere biraz göz atalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Kate Middleton; 2011 yılında evlenmesine rağmen gelinliği hala dillerden düşmedi. Birçok gelin adayına örnek teşkil edecek bir model oldu. Ve hala gelinliklerde Kate Middleton’ın izlerini görüyoruz. Gelinliğinin sade, şık ve gösterişli olması bütün gelinlerin beğenisine yol açtı. Gelinlik, şampanya rengi kumaştan yapılmıştı. Gelinlik modelleri tasarımcısı Sarah Burton. Farklı ve yıllarca konuşulacak olan bu gelinlik modelleri tasarımı için bir hayli uğraştıkları kesin. Gelinlik şampanya rengi kumaştan yapılmış. Göğüs ve kol kısmı dantelden oluşan gelinlik ipek ve saten kumaştan oluşuyor. Gelinliğin en ilgi çeken detaylarından birisi arka kısmı. Gelinlik modelleri birçok kişi tarafından kopyalanarak dikilmesine rağmen arka kısmının ayrıntısı tam olarak yapılamamış. Gelinliğin modelinde zekice bir tasarım var. Gelinliğin arka kısmının nasıl yapıldığını anlamak biraz uğraş istiyor. Mc Queen’in yerini aratmayan Sarah Burton gelinliği ustaca tasarlamış. Kate Middleton’ın gelinliğinin arka kısmı, üst kısımdan alt kısma genişleyerek inen birçok kalın kumaşın birleşmesiyle oluşmuş. Ve arka kısma gelen kumaş şeritleri en üst kısımda toplanarak katlanmış ve hoş bir görüntü elde edilmiş. Kat yerlerinin kumaşın devamıymış gibi durması bu yüzden. Ve gelinliğin modeline sırrı ve güzelliği katan da bu. Gelinliğin arka detayı oldukça hoş duruyor ve birçok geline ilham kaynağı oluyor. beğendiğiniz farklı modellere bu detayı ekleyerek çok hoş bir konsept yakalamış olursunuz. Kate Middleton’ın gelinliği hem geleneksel ayrıntılar taşıyor hem de modernliği simgeliyor. Kate Middleton’ın gelinliğin tasarımına katkıda bulunurken Grace Kelly’nin gelinliğinden ilham aldığı söyleniyor. Gelinliğin dikiminde de çok titiz davranılmış. Gelinliğin üzerinde bulunan ve duvağında bulunan çiçek işlemeleri tamamen el işçiliği. Gelinlik için bir hayli uğraşılmış ama değişmiş. Ortaya yıllarca konuşulacak mükemmel bir gelinlik çıkmış. Kate Middleton’ın duru güzelliği de buna eklenince bu gelinlik efsane haline geldi.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 657'li Memurların Atama Hakkı başlıklı yazı da 657'li memurların atama kriterleri nelerdir?, Memur Atamaları 2015 yılında yapılacak mı? ve Memur Atamaları ne zaman hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.