Gittigidiyor.com Ürün Elime Ulaşmadı

Gittigidiyor.com Ürün Elime Ulaşmadı

Geçtiğimiz günlerde arkadaş ortamında tarafıma yönetilen bir soru üzerine bugün sizlerle Gittigidiyor.com alışveriş sonucunda tarafınıza ulaşmayan bir ürün hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Öncelikle N11.com ve Gittigidiyor.com gibi büyük alışveriş siteleri oldukça güvenlidir, bunun için param gitti diyerek korkmanıza gerek yok. Ürün sizin elinize ulaşmadan kesinlikle paranız karşıdaki kişinin yani satıcının eline geçmeyecektir. Eğer siz gelen ürünü farklı buluyorsanız ya da gelen ürün hasarlı / kırık / bozuk ise bunu da geri iade etme şansınız vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

N11.com ve Gittigidiyor.com büyük alışveriş sitelerinden olduğundan dolayı müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Bundan dolayı heyecan ve ya panik yapmanıza gerek yok, satın almış olduğunuz ürün, kargo üzerinden ve ya satıcının elinde bulunmadığından dolayı 1-2 gün sarkabilir, bunun için 1-2 gün geç gelme durumunda panik yapmayın.

Gittigidiyorun uygulamış olduğu Sıfır Risk sistemi sayesinde paranızı riske atmadan dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Gittigidiyor.com Ürün Elime Ulaşmadı

Öncelikle satın almış olduğunuz ürüne onay verip, satıcının kargolamasını bekleyiniz. Ardından satıcı sizin panelinize kargo takip kodunu takip edebilirsiniz.

Eğer herhangi bir durumda Gittigidiyor.com Destek sayfasından Gittigidiyor ile iletişime geçerek sorunu anlatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan N11 Nasıl Alışveriş Yapılır hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.