Google Arama Sonuçlarında Sağlık Bilgisi Verecek

Google Arama Sonuçlarında Sağlık Bilgisi Verecek

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi İnternet’te hastalık/sağlık hakkında birçok yalan dolan bilgiler mevcut. Bunun için google bu olaya el atıyor ve bundan sonra kendi doğru bilgilerini arama sonuçlarında ilk sonuç olarak gösterecek böylelikle sağlık için yapılmış olan ve içimizi rahatlatacak olan bir nebze olsa dahi doğru bilgilere ulaşabileceğiz. Peki google arama motorunun bu yapmış olduğu yenilik ne kadar doğru içerdiği bilgiler ne kadar gerçek ne kadarı doğru. İşte yapmış olduğu açıklamalara göre sırf bu yenilik için Uzman doktorların bilgilerinden onların oluşturmuş tablolardan yararlanılacağı belirtildi. Gerçekten yapacaklarına eminim çünkü bunlar da para bol, yaparlar… Getirecekleri yenilik sayesinde, hastalığın sonucunu teşhis ederken kişinin cinsiyetini yaş grubunu göz önünde bulundurarak cevaplayacak ayrıca sizleri elinden geldiğince doğru bağlantılara yönlendirmeyi planlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Android için İkinci Google Hesabı Nasıl Eklenir? başlıklı yazı da google hesap eklemek, google ikinci gmail hesabı ekle ve google sekronize ayarlarını kapatmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Daha doğru bilgilere ulaşabilmemiz için iyi bir uygulama.

  2. googlenin el atmadığı bir bu kalmıştı.Neye el atsa bir çok dava ve şikayetle karışı karşıya geldi.Güzel anlatım teşekürler