Google Pixel Türkiye’de Ne Zaman Satılacak?

Google Pixel Türkiye'de Ne Zaman Satılacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Herkesin gözdesi olan telefonlardan olan Google Pixel nihayetinde gözükmeye başladı, ilerleyen günlerde satışa başlayacak olan Google Pixel telefonu Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? Bugün siz değerli takipçilerimizin sormuş olduğu sorulardan olan Google Pixel Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? HTC tarafından üretilen Google Pixel telefonları maalesef ki Türkiye’de satışa sunulmayacak. Nexus modellerinde olduğu gibi bizlerde yine Google Pixel telefonundan mahrum kalmış durumdayız, peki dillere destan olmakta olan Google Pixel telefonunun özellikleri nelerdir? Ne kadar bir fiyatı var? Fiyatı ilk olarak İphone 7 modellerine denk olmakta olan Google Pixel modelinin en başlıca özelliği ise Android 7.1 Nougat ile gelmesiydi. Bunun haricinde telefonun diğer özellikleri ise 4GB Ram, Corning Gorilla Glass 4 koruma, 32/128 GB dahili hafıza ve 256GB’a kadar da hafıza kartı ile artırabilme özelliğine sahip. 3450 mAh batarya gücüne sahip olan Google Pixel XL modelinin bir diğer özelliği ise ön kamerasının tam anlamıyla selfy kamerası olması ve 8MP kadar bir kaliteye sahip olmasıydı. Google Pixel XL modelinin arka kamerası ise 12MP kaliteside yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de Ne Zaman Satılacak?

Herkesin dört gözle beklemiş olduğu telefon seçeneklerinden olan Google Pixel modeli maalesef ki Türkiye’de satışa sunulmayacak gibi gözükmektedir. İlerleyen günlerde bu durumun değişeceğini unutmamak suretiyle şuan için bu cihazın Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor.

 Google Pixel Başlıca Özellikleri

  • 4GB Ram,
  • 3450 mAh batarya gücü,
  • 12 MP arka kamera / 8 MP ön kamera özelliği,
  • 32 ile 128GB arasında dahili hafıza boyutuna sahip olan modelleri,
  • 256GB’a kadar artırabilir ek hafıza alanı.
  • 4 işlemci.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.