Google Play Kredi Kartsız Uygulama Satın Almak

Google Play Kredi Kartsız Uygulama Satın Almak

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play marketi diğer marketlere göre oldukça çok gelişmiş olup birçok uygulamaya ev sahipliği yapmaktadır. Ki bu durum zaman zaman bir çok caps sayfalarına da konuk olmuş durumda iken son günlerde merak edilen konulardan olan Google Play’de kredi kartı olamadan nasıl bir uygulama satın alabilirim sorusunun cevabını vermek istedim. Biliyorsunuz ki 2015 yılında sevilerek kullanılan Google Play kartları artık çok kullanılmamakta ve bunun haricinde birçok satış noktalarından kaldırılmış durumda. Google Play kartları ile sizlerde Google Play üzerinden herhangi bir kredi kartı bilgisi girmeden sadece temin etmiş olduğunuz Google Play tek kullanımlık kartlar ile alışverişlere başlayabilirdiniz. Şuan için çok rağbet görmeyen Google Play kartlarını temin edebilmek için sizlere en yakın olan D&R mağazalarına giderek veya yine size en yakın olan teknoloji mağazalarına (Teknosa, Media Markt) giderek buradan Google Play kartlarını sorabilir ve temin edebilirsiniz. Google Play kartlarında yer alan tek kullanımlık kod ile sizlerde Google Play üzerinden bir uygulamayı satın alabilir veya uygulamaya dahil olan ücretli bir nesneyi bu kartlar ile temin edebilirsiniz. Kredi kartı olmadan Google Play’de alışveriş yapmamız konusunda bizlere yardımcı olacak olan Google Play kartları nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Kartları

Bu kartlar ile Google Play’de alışverişte herhangi bir bankaya bağlı kalmadan sadece temin etmiş olduğunuz kartın üzerinde yer alan kod ile alışveriş yapabilirsiniz. 25TL, 50TL ve 100TL olarak satışları olan Google Play kartlarını temin edebilmek için sizlere en yakın teknoloji mağazalarını ziyaret edip burada satılıp satılmadığını sormanız durumunda Google Play kartlarına sahip olabilirsiniz bu kartlar ile sizlerde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Kart Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Temin etmiş olduğunuz kartlarda yer alan miktarı Google Play hesabınıza aktarıp ve aktarmış olduğunuz bakiye ile alışveriş yapmak istiyorsanız Android olan telefonlarınızdan Google Play’e giriş yapınız ve ardından. Sol üst köşedeki menü işaretine dokunarak buradan seçenekleri açabilir ve açılan seçenekler arasında bulunan “Kod Kullan” seçeneğine dokunarak temin etmiş olduğunuz kartta yer alan kodu bu kısımdan girerek karttaki bakiyenin Google Play hesabınıza yansıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.