GSM Tarifesi Seçmenin Kolay Yolu: Tarifebilir.com

GSM Tarifesi Seçmenin Kolay Yolu: Tarifebilir.com

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyaçlara ve bütçeye en uygun tarifeleri bulmak, cep telefonu kullanıcılarının en çok zorlandıkları konuların başında geliyor. BTK verilerine göre her ay yaklaşık 1 milyon cep telefonu kullanıcısının numarasını farklı bir GSM operatörüne taşıdığı Türkiye’de tüketicilerin birçoğu ihtiyaca en uygun tarifeyi bulma noktasında zorlanıyor. Piyasada faturalı ve faturasız yüzlerce tarife var. Turkcell Platinum tarifeleri, gnctrkcll paketleri, Turbo paketler ve Uçuran paketler gibi her ihtiyaca yönelik birçok farklı teklif sunuyor. Vodafone Red tarifeleri, freezone paketleri, duran ve devreden akıl küpü tarifeleri gibi çeşitli ürünlere sahip. Aynı şekilde Türk Telekom Prime tarifeleri, üçlü avantaj paketleri, Selfy paketleri, bol ve hızlı paketler gibi zengin bir ürün yelpazesine sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm bu tarife çeşitliliği içinde en uygun Turkcell tarifeleri hangisi, en avantajlı Vodafone tarifeleri nelerdir, Türk Telekom tarifeleri arasından hangisini seçmeliyim gibi sorular varsa aklınızda, tarifebilir.com hepsine cevap veriyor. Sadece bu kadar değil, tarifebilir.com sayesinde hangi tarifede ne gibi ek hizmetler var, hediye sinema bileti var mı, ücretsiz Spotify premium üyeliği var mı gibi sorulara da cevap bulabilirsiniz.

3 Adımda Aradığınız Tarifeyi Bulun

Tarifebilir, 3 adımda ihtiyacınız olan tarifeye geçmenizi mümkün kılıyor. Bunun için öncelikle birkaç soruyu cevaplandırmanız, ikinci adımda ise cevaplarınız doğrultusunda size özel oluşturulan listede Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarifeleri arasından geçmek istediğiniz tarifeyi seçmeniz gerekiyor. Tarife seçim aşamasında talep formunu doldurup gönderdikten sonra geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgiler e-posta adresinize gönderiliyor.

Aylık 500 bin kullanıcıyı hedefliyor

Şu anda sadece e-posta ile bilgilendirme yapan tarifebilir.com’a seçilen operatörün satış danışmanının kullanıcıyı ziyaret etmesi, bulunulan konuma göre en yakın mağazaya yönlendirmesi gibi özelliklerin de yakında eklenmesi bekleniyor. Tarifebilir.com kurucusu Serkan Türkoğlu’dan aldığımız bilgilere göre de şu anda en çok tercih edilen paketler Türk Telekom’un gençlere özel sunduğu Dopdulu paketler, Vodafone akıl küpü tarifeleri, 4.5G red tarifeleri ve Turkcell Turbo paketler. Siz de en avantajlı Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarifeleri için tarifebilir.com’a bir göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Benim En Yakın Arkadaşım Kim? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.