Hakan Fidan Neden İstifa Etti?

Hakan Fidan Neden İstifa Etti?

Sponsorlu Bağlantılar

MİT Müsteşarı Hakan Fidan 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçim için 0 Şubat tarihinden itibaren geçerli olan istifasını Başbakana sundu. Genel seçimlerde milletvekilli aday adayı olmak isteyen MİT Müsteşarı Hakan Fidan için Bülent Arınç: “Hakan Fidan’ın milletvekili olmak için istifa etmesini uygun bulmam. Mit müsteşarıysan ne işin var milletvekilliğinde, onu herkes yapıyor.” Şeklinde ifadelerle Hakan Fidanı eleştirdi. Peki Hakan Fidan neden istifa etti, işte herkesin kafasını karıştıran bu sorular ilerleyen günlerde cevapları ortaya çıkacaktır..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Şeker Piliç İflas Etti başlıklı yazı da şeker piliç hisse arşiv, şeker piliç hisse bilgileri ve şeker piliç hisse net arşiv hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mit Müsteşarı Hakan Fidan, Ak Parti’den milletvekili adayı olmak için önceki gece görevinden istifa etmişti. Hakan Fidan’ın Ankara’dan aday olacağı konuşuluyor. CHP ise farklı bir iddia ortaya attı. CHP lideri Kılıçdaroğlu “Herhalde Başbakan Davutoğlu’nu yetersiz buldukları için yeni birini arıyorlar gibi geliyor” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da “Erdoğan’ın “Başbakan adı” Hakan Fidan olacak gibi gözüküyor” diye konuştu.