Hangi Cihazlara Android 5.1 Güncellemesi Gelecek?

Hangi Cihazlara Android 5.1 Güncellemesi Gelecek?
Google tarafından açıklanan listeyi sizinle paylaşacağız, acaba hangi cihazlara Android 5.1 Lollipop güncellemesi gelecek? Google tarafından açıklanan liste biraz uzun gibi, sizlerle bugün güncelleme gelen cihazların, güncelleme gelmeyecek olan cihazları ve güncelleme gelme ihtimali yüksek olan cihazlardan bahsedelim.

Öncelikle güncelleme gelen telefonlardan başlamak isterim; Bilindiği gibi Nexus listede daha çok yer alıyor ve Nexus’un zaten kalitesini bilmeyen yoktur. Liste şu şekilde; Nexus 5, Nexus 6, Nexus 10, Nexus 7 (2012), Moto X (2014), Moto X (2013), Moto G 4G (2013) modellerine zaten Android 5.1 Güncellemesi gelmişti. İşte herkesin merakla beklemiş olduğu Android 5.1 Güncellemesi hangi telefonlara gelecek?

Sponsorlu Bağlantılar

Android 5.1 Güncellemesi Gelecek Olan Cihazlar; Nexus 9, Moto G (2014), Moto G (2013), Moto E (2013), Moto Maxx, HTC One M9, HTC One M8, HTC One M7, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 4, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1

Android 5.1’in kalitesiyle kullanım şekli ve performans düzeltmeleri sayesinde oldukça profesyonel hazırlanmış olan bir tasarım ile kullanıcıyla buluşacak. Güncelleme oldukça bir çok kişi tarafından beğenilirken telefonuna güncelleme gelmeyecek olan kişiler ise bu duruma biraz üzülmüş gibiler. Bakalım neler olacak işte sizinle güncelleme gelme ihtimali yüksek olan telefon modellerine de paylaşalım, merak edenler faydalansın ve yorumlarını lütfen bizimle paylaşsın..

Güncelleme Gelme İhtimali Yüksek Olan Cihazlar; HTC Desire 826, Samsung GalaxyNote 3, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note Edge, LG G2, LG G3, LG G Flex 2, LG G3 Lite

Tahminlerim şöyle ki yukarıdaki listede gelme ihtimali en yüksek olan cihazlardan biri olan LG G3 Lite modeline Android 5.1 Güncellemesi muhtemelen gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.