Heijan – Diss Track Kürtçe

Heijan - Diss Track Kürtçe

Sponsorlu Bağlantılar

Heijan resmen bütün rapçilere tepki olarak doğmuş, adamın her söylediği kelimede binbir anlam var. Buradan kendisine selam yolluyorum ve kendisinin büyük hayranlarından biriyim, seviliyorsun üstadım. Kendisini şarkılarıyla ve hurriyet.com.tr adresinde yapmış olduğu röportajı ile tanıdım. En çok beğendiğim yönü, parçalarında Kürtçe kelimeler kullanması ve en önemlisi de AYRIMCILIK yapmaması, bunun yanında Kürtçe’de kafiye yakalamada birebir diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte 13.02.2015 tarihinde yayınlamış olduğu Diss Track Kürtçe adlı parçasını sizinle paylaşıyoruz, lütfen Heijan’a destek olmak için mutlaka facebook sayfasını beğenin ve arkadaşlarınızı davet edin. Bakın, Heijan diğer rapçilerden tamamen farklı, adını bilmediğim saçma sapan rap yapan bazı kişiler var hepsi youtubeden, mp3 sitelerinden, kasetten şundan bundan para kazanma çabasında lakin Heijan öyle değil kendisi tamamen bu işi severek yapıyor, para için değil aşk için gerçekleri anlatmak için yapıyor. Her neyse kendisini severek takip ediyorum.

Heijan – Diss Track Kürtçe

Heijan – Diss Track Kürtçe İndir & Download

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Heijan - Budamı Gol Değil Part 2 Diss Sözleri başlıklı yazı da Heijan - Budamı Gol Değil Part, Heijan - Budamı Gol Değil Part İndir ve Heijan - Budamı Gol Değil Part Sözleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kürtçe rapin gelişmesine katkıda bulunmuş arkadaşımız. Umarım başarılı bir şekilde rap hayatına devam eder.