Hızlı ve Öfkeli 7 Ne Kadar Para Harcandı

Hızlı ve Öfkeli 7 Ne Kadar Para Harcandı

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde en çok nedense yabancı filmler dikkat çekiyor, biz kendi ülkemizin çektiği filmleri bir türlü sevemedik. Ya da yabancılar kaliteli ve güzel senaryolu filmler çektikleri için Türklerin dikkatini çekmiş te olabilir. İşte bu yıl gişe rekortmeni olan Hızlı ve Öfkeli 7’den tarihi rekor kırıldı. Filmin çıkmasından hemen ardından daha ilk seansların sabahın köründen biletler alındı ve hemen sinema salonlarının yolları tutularak Hızlı ve Öfkeli serisinin hastası olanlar, ya da bu tür aksiyon filmlerine deli olan kişiler tarafından Hızlı ve Öfkeli film tam 900Bin kişi tarafından izlenerek en kısa zamanda çok izlenen yabancı sinema olarak rekora gidiyor diyebilirim. 9,5 milyondan fazla hasılat elde eden Hızlı ve Öfkeli 7 en iyi açılış yapan filmlerden ilk 10. sırada yer alıyor. Paul Walker ve Dwayne Johnson bir araya gelmesiyle oluşturulan film de, Jason Statham da yer alıyor.

Evet en iyi çıkış yapan yabancı sinema filmi olan Hızlı ve Öfkeli 7 filmi nihayet sinemadan çıkıp internete düştü, gidemeyen arkadaşlar internetten izleyebilirler..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiraz Mevsimi 32. Bölüm fragmanı başlıklı yazı da kiraz mevsimi 32. bölüm fragmanı ve kiraz mevsimi 32. bölüm izle hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. filmde en dikkat çeken nokta Paul Walker i CGI yöntemiyle filmde oynatmaları oldu.seyircinin bayagı ilgisini çekmiş belliki.

  2. Bu Filmi geçen gün sinemada izledim oldukça harika bir yapım.

  3. hızlı ve öfkeli 7 filmine ilk fırsatta gitmek istiyorum çok heyecanlı ve aksiyon dolu film oldugu söyleniyor

  4. Yabancı filmler de kullanılan teknoloji Türk filmlerinden daha ileri seviyede. Kalite farkı bundan oluyor.