Hotmail Nasıl Alabilirim?

Hotmail Nasıl Alabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok kişinin bir den fazla mail adresi vardır, ayrıca artık bütün iş yerlerinin bir mail adresi bulunmakta. Günümüzde teknoloji artık çok hızlı bir şekilde gelişmekte olup son zamanlarda artık herkesin mail açma isteği oluyor. Gerek iş hayatımızda, gerek sosyal medya hesaplarını açarken illaki ya mail adresi zorunlu oluyor ve ya telefon numarası şart. Bu iki seçenek arasında oldukça güvenilir olan sistem tabi ki de telefon numarasıdır, ama sizin yine de bir mail adresiniz olsun. Bugün sizlerle Hotmail nasıl alınır sorusu ile tartışacağım, lakin bu tartışmaya geçmeden önce sizlere Hotmail’in gelişimi hakkında kısa bilgi vermek isterim. Hatırlıyor musunuz bilmem ama zamanında @msn.com @windowslive.com uzantılı mailler oldukça popüler idi. Lakin 8-9 aydır bu mail adresleri artık alınmamakta, Microsoft son zamanlarda yapmış olduğu bir çok çalışma sonucunda bütün sistemlerini yeniledi artık sadece herkesi bir mail uzantısında toplamak isteyen Microsoft, @msn.com ve @windowslive.com adresini kaldırdı. Eğer şuan kullanmaya devam ettiğiniz @msn.com ve ya @windowslive.com uzantılı mail adresleriniz var ise değerini bilin artık bu tür uzantılara sahip mail adresleri maalesef alınamamakta. Peki bu gelişmeler sonucunda akıllarda @hotmail.com uzantısı bitecek mi, Microsoft bunu da kaldırıl mı sorusu geliyor. Şahsen böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değil, ama şunu belirtmek isterim ki Microsoft yeni mail aç dediğimiz zaman size ilk önerdiği Hotmail uzantısı @outlook.com’dur. Bir çok kişi 2015’in yarısından sonra @outlook.com uzantılı Hotmail almakta.

@outlook.com uzantılı mail nasıl alabilirim?

Alt kısımda resimli olarak anlatacağım kısımdan kolaylıkla mail adresi alabilirsiniz, yeter ki bu bilgileri doğru girin ve bu bilgileri bir daha unutmamaya çalışın çünkü mail hayatımızın her noktasında yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1. Adım: Öncelik olarak hotmail.com adresine gidiyoruz ve burada yer alan işaret ile gösterilmiş olan Microsoft hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun bölümüne tıklıyoruz.

1. Adım: Öncelik olarak hotmail.com adresine gidiyoruz ve burada yer alan işaret ile gösterilmiş olan Microsoft hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun bölümüne tıklıyoruz.

2 Adım da biraz detaylara yer vereceğim bunun için mutlaka sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

2 Adım da biraz detaylara yer vereceğim bunun için mutlaka sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.
•1-) Eğer hesabınızın çalınmaması için mutlaka Adınızı doğru yazmaya özen gösterin.
•2-) Bu kısıma soy adınızı girin.
•3-) Hangi mail adresini almak istiyor iseniz bir kullanıcı adı belirleyiniz, dilerseniz @outlook.com uzantısını değiştirebilirsiniz lakin şuan 2015 yılında en çok kullanılan ve 2016’da da en çok kullanılan uzantıdır. @outlook.com kullanmanızı tavsiye ederim.
•4-) Bu kısıma şifrenizi gireceksiniz, lakin şifrenizi oldukça çok iyi bir şekilde korumanız gerekmekte. Şifrenizde özel karakterler, büyük küçük harf kullanabilirsiniz.
•5-) Şifrenizi tekrarlayın ve şifrenizi mutlaka unutmamaya çalışın ilerde size çok lazım olacaktır.
•6-) Hangi ülkede yaşıyor iseniz onu belirtin.
•7-) Bu kısıma doğum tarihinizi girin, ilerde herhangi bir güvenlik sorunu olur ise sizlere doğum tarihinizi soracaklar.
•8-) Cinsiyetinizi belirtebilirsiniz.
•9-) Eğer numaranız Türkiye’ye ait değil ise bu kısımdan ülke seçimi yapabilirsiniz.
•10-) Mutlaka telefon numaranızı girin, şifre sıfırlama / şifremi unuttum yaparken telefon numaranız ile kolaylıkla sıfırlayabilirsiniz.
•11-) Eğer var ise diğer mail adresinizi yazın, yok ise size telefon numarası yeterli olacaktır.
•12-) Üst kutuda yer alan karışık harfleri kutuya giriniz.
•13-) Son adım olan bu kısımı işaretlemek ya da işaretlememek size kalmış.
•14-) Hesap oluşturun butonuna tıklayarak yeni bir Hotmail adresi yaratmış olacaksınız.

Bu kısım hakkında sormak istediğiniz bütün soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Çin Malı En İyi Telefon Hangisidir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.