HTC One M9 & Galaxy S6 İnceleme

HTC One M9 & Galaxy S6 İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 6’a açılmış savaş olarak gözüken yeniliklerin adı HTC One M9 & Galaxy S6 telefonlarıdır. 1 Ay içinde piyasaya çıkacak olan HTC One M9 & Galaxy S6 telefonları, yeni özellikleri ve geliştirilmiş iç özellikleri ile herkesi büyüleyeceğine iddia ediyorlar. Bu yıl HTC son yıllara göre daha farklı adımlar atmaya başladı, yapmış olduğu ve geliştirmiş olduğu telefonları sayesinde adını yavaş yavaş duyurmaya başardı. HTC One M9 2015 Mart ayında ortaya çıkacağı duyulurken bu iki telefon, şuan en yakın zamanda satışa sunulacak olan telefonlardan biridir. 20 Mp Kamera özelliği ve Android 5.1 sürümü ile geleceği düşülen bu telefonlar acaba İphone 6’a karşı açmış olduğu savaşı kazanabilecekler mi. Hazır yazıyı güncellerken sizlere, HTC One M9 özelliklerinden de bahsedeyim liste şeklinde paylaşacağım.

HTC One M9 Özellikleri

  • 20 MP Kamera
  • 2840 mAh Pil Gücü
  • 5.2 HD Ekran Kalitesi
  • 168gr ağırlında
  • Android işletim sistemine sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Microsoft, Şarj Edebilen Lamba Üretiyor. başlıklı yazı da akü şarj edebilen kaynak makinesi, apple iphone 4 şarj edebilen kılıf batarya ve iphone 4 şarj edebilen kılıf hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Samsung’un nokia ile aynı akıbeti yaşayacağına inanıyorum. Şuan kendi kullandığım telefonda htc one s, gerçekten 2 yıldır kullanmama rağmen çok üstün bir cihaz. LG ve HTC, samsungu geride bırakmak üzere. İphone için ise diyecek bir şey yok. Sabit kullanıcı kitlesi var.

  2. dediğine katılmıyorum , samsung zor o noktaya geriler

  3. Samsung telefonlarının genel bir kullanıcı kitlesi var tıpkı İphone kullanıcıları gibi. Ben samsung kullanıcısı olarak memnunun ve ayrıca bataryası çıkmayan telefon telefon değildir.