Instagram Bilgisayardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Instagram Bilgisayardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram uygulamasına gelen Web güncellemelerinin ardından artık bilgisayarımız üzerinden instagram.com adresine giderek buradan takip ettiğimiz kişileri, takipçilerimizi, keşfet bölümünü ve etkilişimleri kolaylıkla görebilmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde instagram.com adresine eklenen özelliklerden olan yenilikler sayesinde artık bilgisayar üzerinden Instagram kullanabilme hayallerimiz yavaş yavaş gerçekleşiyor diyebiliriz. Peki bir çok kişi artık instagram.com adresine gelen bu güzel özellikleri gördükten sonra illaki giriş yapacaklardır, giriş yapmış olduğunuz hesaplarınızdan çıkış yapmadığınız sürece bir başkası tarafından kolaylıkla kullanılabilir bunun için bilgisayarınızdan giriş yapmış olduğunuz Instagram hesabınızın oturumunu sonlandırmayı unutmayınız. 2016 yılında gelen instagram.com güncellemelerini test etmek için ilk olarak instagram.com adresine giderek giriş yapın ve ardından burada fark edeceksiniz ki üst kısımda yer alan ikonlara tıklayıp bir çok işlemi Web üzerinden yapabilmektesiniz. Peki bilgisayar üzerinden Instagram hesabından nasıl çıkış yapılır? Bilgisayar üzerinden açmış olduğunuz Instagram hesabınızdan çıkış yapmak için ilk olarak profil düzenle kısmına tıklayıp burada yer alan Hesabın kısmından Çıkış Yap seçeneğine tıklayarak hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise, profiline giderek burada bulunan üç nokta işaretine tıklayınız ve Çıkış Yap seçeneğine tıklayıp çıkış yapmanızı sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. merhaba instangram dan çıkış yaptığım halde tekrar bilgisayardan girince bnim ismimle açılıyo yine şifre istemeden sayfada kayıtlı kaldı bunu sayfadan nasıl kaldırabilirim

  • Kozbon

   Merhabalar Dilan, bilgisayardan çıkış yapmak istiyorsanız profilinize tıklayın profilinizde yer alan üç nokta işaretine tıklayın ve karşınıza açılacak olan Çıkış Yap butonuna tıklayıp bilgisayardan kolaylıkla çıkış yapabilirsiniz.

 2. İnstagramdan nası cikis yapilir

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Instagram’dan hangi cihazdan çıkış yapmak istiyorsunuz? Kısaca daha özet geçer misiniz?

 3. çok acil dönüş yaparmısınız bilgisayardan ıstagram açtım ve çıkış yapamıyorum

  • Kozbon

   Merhaba Mehmet, Bilgisayardan çıkış yapabilmek için, sağ üst köşedeki adam işaretine tıklayınız, kendi profiliniz açılacaktır. Daha sonrasında kullanıcı adınızın yanında yer alan üç nokta işaretine tıklayınız, gelen seçenekler arasında ilk sıradaki Çıkış yap seçeneğine tıklayıp bilgisayardaki oturumunuzu sonlandırabilirsiniz. Eğer buda olmuyor ise, kullandığınız tarayıcıdaki geçmişi silerek çıkış yapabilirsiniz.