Instagram “Bunun Gibi Daha Az Gönderi Gör” Nedir?Sponsorlu Bağlantılar

Instagram uygulaması artık eskisine göre daha iyi bir şekilde iyileşmeye devam etmektedir, Eğer Instagram uygulamasını uzun zamandır kullanıyorsanız Instagram’da son zamanlarda gerçekleşen özellikleri eminim ki fark etmişsinizdir. Instagram uygulaması artık eskisinden kat kat daha fazla iyi bir şekilde performans göstermeye başlamış durumda. Bilindiği üzerine Instagram uygulamasına ilk zamanlarda mesajlaşma, özel mesaj gönderme özelliği yoktu daha sonrasında 2014 yılının yarısından itibaren gelen bu özellik ile bir çok kişi sevinmiş iken gelen mesajlaşma özelliğinde bulunan bir hata dolayısıyla bir çok kişinin sevinci kursağında kalmış durumdaydı. Bilindiği üzerine Instagram uygulamasında önceden mesajları silince karşı tarafa gönderdiğimiz mesajlar komple silinmekteydi, bir çok kişinin şikayeti üzerine Instagram’a gelen güncellemeler ardından daha kullanışlı bir hale geldi. Bugün sizlere Instagram’a eklenen “Bunun Gibi Daha Az Gönderi Gör” seçeneğinin ne olduğu konusunda biraz örnekleyerek açıklamalar yapacağım. Son zamanlarda keşfet bölümünde denk gelmiş olduğumuz “Bunun Gibi Daha Az Gönderi Gör” nedir? Yanlış hatırlamıyorsam bundan yaklaşık olarak 4 ay kadar önce Instagram tarafından yapılan açıklamalara göre artık arama seçeneği daha detaylı bir şekilde listelenecek ve Instagram üzerinden bulmak istediğiniz kişileri kesin sonuçlar ile bulabileceksiniz. Instagram’ın bu özelliğinin ardından yeni gelen özelliklerden biri olan “Bunun Gibi Daha Az Gönderi Gör” nedir?

Bu özellik genellikle biz Instagram kullanıcıların keşfet bölümünde yer almaktadır, bu özellik sayesinde artık Keşfet bölümünde çıkan ve sizin hoşunuza gitmeyen öğeleri kısıtlayabileceksiniz. Mesela, son zamanlarda Instagram uygulamasında butik hesaplar çoğalmış durumda eğer siz sürekli butik hesaplarını görmekten sıkıldıysanız gönderinin başında yer alan üç nokta işaretine dokunarak burada bulunan “Bunun Gibi Daha Az Gönderi Gör” seçeneğini seçerek artık butik, alışveriş gibi gönderi paylaşan hesaplar keşfet bölümünde daha az gözükecektir.

Instagram’ın en güzel yeniliklerinden biri olan “Bunun Gibi Daha Az Gönderi Gör” ile sizlerde Keşfet bölümünüzü filtrelemeyi ihmal etmeyin, Instagram’a gelecek olan diğer güncellemeler ile artık Instagram eskisinden daha kullanışlı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.