Instagram Crowdfire Güvenli Midir?

Instagram Crowdfire Güvenli Midir?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da bildiğiniz üzerine bir çok egoist insan mevcut, bunlarla başa çıkabilmenin en güzel yolu ise takip etmeyenleri bulma uygulamalarıdır. Instagram üzerinden bizlerin takibini bırakan kişileri kolaylıkla tarayıp bizlere sunan uygulamalardan biri olan ve hatta bir zamanlar oldukça popüler hale gelen InstaFollow uygulaması artık şuan için adam akıllı çalışmamaktadır. Bizleri takip etmeyenleri kolaylıkla bulmamızda bizlere yardımcı olan InstaFollow üzerinden takip etmeyenleri unflayabilmemizde (yani takip etmeyi bırakmamızda) yardımcı olan InstaFollow uygulaması artık bütün işlemlerini maalesef paraya dökmüş durumdadır. Sürekli saatlik limit hataları veren bu uygulama artık yavaştan yavaşa birçok kişi telefonundan kaldırmaya başladı. Bir zamanlar bu tür hatalar ile karşılaşmadığımız sadece 1 saat içerisinde bizleri takip etmeyen 50 kişiyi ücretsiz olarak unflayabilmemize izin veren bu uygulama sayesinde rahat bir şekilde takipçi listemiz ve takip ettiğimiz kişilerin listesi daha iyi bir konumda iken maalesef bir çok kişi sırf InstaFollow uygulaması saatlik engel verdiğinden dolayı bizleri takip etmekten vazgeçerek takibi bırakmaktadır. Sırf takipçi sayısı daha çok gözüksün, gören kişi “hmm bu kişi ne kadarda popüler sanki Adriana Lima” desinler diye maalesef takip etmekten vazgeçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ülkemizde kendini Adriana Lima sanan kişiler ile uzun zamandır savaşan InstaFollow uygulamasının yerine artık son zamanlarda adam akıllı olarak adlandırabileceğimiz çalışan uygulamalardan biri olan Crowdfire uygulaması hakkında bugün sizlere kısaca bilgiler vereceğim. Ortalama 2 Saatlik engel karşılığında 50 kişi kadar bizleri takip etmeyenleri bulabilen Crowdfire uygulaması güvenli midir?

InstaFollow uygulamasından sonra Instagram’da takip etmeyenleri kolaylıkla bulan Crowdfire uygulaması hakkında bugün sizlere bu uygulamanın güvenli olup olmadığı konusunda birazcık bilgiler vereceğim. Yaklaşık olarak 7,5MB boyutunda olan Crowdfire uygulaması Google Play üzerinden toplamda 1,000,000 ila 5,000,000 arası indirilmiştir. Yani oldukça güvenli olarak sayılan ve bugüne kadar herhangi bir şikayet ile karşılaşmadığımız Crowdfire uygulamasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Crowdfire Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Bu uygulamayı indirebilmek için, Google Play adresine giderek arama kutusuna Crowdfire for Instagram growth yazarak kolaylıkla uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için ilk başta uygulamaya kayıt olmak zorundasınız.

Crowdfire Nasıl Kayıt Olabilirim?

Crowdfire uygulamasına kayıt olmak istiyorsanız ilk olarak uygulamayı telefonunuza indirerek, Sing İn Instagram seçeneğine dokunarak Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yaparak uygulamanın hesabınızı yönetebilmesi için izin vermeniz gerekmektedir. Uygulamaya izin verdikten sonra uygulama için herhangi bir mail adresinizi yazarak kolaylıkla kullanıma paylaşabilirsiniz. Sol tarafta yer alan menü bölümünden Non Followers seçeneğini kullanarak sizleri takip etmeyen kişileri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.