Instagram Hesap Ekle Nedir?

Instagram Hesap Ekle Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram uygulamasını sırf bu yüzden seviyorum, her yeni gelen güncellemesi ile kullanıcılar daha çok faydalanıyor yani adamlar gereksiz yere güncelleme yapmıyor. Biliyoruz ki Instagram uygulamasında birden fazla hesabımız olma olasılığı oldukça çok ve bugün sizlere yeni gelen güncellemelerden biri olan Instagram hesap ekle özelliği olan bu seçenek hakkında bilgi vereceğim. Instagram dünyasında yer alan her 10 hesaptan 2’si mutlaka butik ya da diğer alışveriş sitelerin temsili hesaplarıdır. Ticaret dünyasında büyük bir yeri olan ve artık sık sık bazı büyük firmaların reklamlarını gördüğümüz Instagram dünyasında gelen güncellemelerden biri olan Hesap ekle seçeneğini kullanarak birden fazla hesabınızı tek bir uygulama üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Instagram’da yer alan bu özellik ile hesaplarınız arasında kolaylıkla geçişler yapabilirsiniz ve hesaplarınızı tek bir Instagram uygulaması üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Yeniliklerin dünyası olarak adlandırabileceğimiz Instagram dünyası sayesinde hesaplarımızı kolaylıkla yönetebileceğimiz bu sistem hakkında en çok sorulan sorular hakkında biraz tartışmalar yaparak sizlere kesin sonuçlar vereceğiz. Instagram hesap ekle seçeneği nedir? Instagram hesabınızın ayarlar seçeneğinde yer alan hesap ekle seçeneğini kullanarak başka bir Instagram hesabınız var ise kolaylıkla hesaplarınız arasında geçişler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Yapabilirim?

İlk olarak Instagram uygulamasını açıp profilinizi açınız. Ardından sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokunarak seçenekleri açıyoruz ve ardından en alt kısımda yer alan Hesap Ekle seçeneğine dokunarak karşımıza çıkan giriş sayfasına diğer hesabımızın bilgilerini giriyoruz. Diğer hesabımızın bilgilerini girdikten sonra profil sayfasından bir önceki hesabımıza giriş yapmadan kolaylıkla erişim sağlayabiliriz. Eğer yine diğer bir başka profilinize geçiş yapmak istiyorsanız, Profil sayfasına giderek sol üst köşedeki seçenekler kısmını kullanarak kolaylıkla hesaplarınızın arasından geçiş yapabilirsiniz.

Arama Geçmişi Ortak Mıdır?

Evet, her hesapta yapmış olduğunuz arama geçmişi ortaktır. 1. Hesapta yaptığınız arama geçmişi 2. Hesabınızda da yer alacaktır.

Nasıl Hesaplardan Çıkış Yapabilirim?

Eğer hesaplarınızdan herhangi birinden çıkış yapmak istiyorsanız, yine profilinize giderek sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokunarak en alt kısımda yer alan x’dan çıkış yap seçeneğini kullanarak çıkış yapabilirsiniz. Ya da bütün hesaplarınızdan direk olarak hemen kolaylıkla çıkış yapmak istiyorsanız Tüm Hesaplardan Çıkış Yap seçeneğini kullanarak bütün hesaplarınızdan çıkış yapabilirsiniz. Instagram bu yeni gelen özelliği gerçekten diğer uygulamalara taş çıkartacak cinsten tebrikler Mark reyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.