Instagram Hilesiz Takipçi Arttırma

Instagram Hilesiz Takipçi Arttırma

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram hesabınız için ücretsiz ve hilesiz bir şekilde beğeni toplamak, takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız mutlaka karşılıklı etkileşimden vazgeçmeyin. Instagram’da ücretsiz ve hilesi olarak takipçi sayınızı arttırmak için mutlaka gündemi takip etmeyi unutmayın, gündemi takip ederek Instagram’da takipçi sayınızı hilesi olarak arttırabilirsiniz. İlk olarak Instagram’da gündemi takip ederek, en çok kullanılan hashtagları bulup buradan en çok rağbet gören hesapları ve gönderileri bulup gönderi altında takipleşmek isteyen kişileri takip edin. Gönderi altında diğer Instagram kullanıcıların yaptığı gibi sizlerde fotoğrafların altında GT yazarak sizleri takip etmelerini sağlayın. Bunun haricinde, her beğenmiş olduğunuz fotoğrafın altına özgün size ait düşüncelerinizi yazıp farklılık yaratın ve insanların dikkatlerini çekin. Bunun haricinde Instagram’da hilesiz takipçi arttırmak için, dikkat çekici fotoğraflar paylaşın ve sizleri takip eden kişilerin takipçilerinin dikkatini çekmeyi sağlayın. Son olarak Instagram’da takipçi arttırma konusunda etkili olan bir diğer seçenek ise, popüler kişileri takip etmek yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ne yapmalıyım?

  1. Semih Varol gibi popüler olan kişilerin fotoğraflarının altında GT, Karşılıklı Takip diyen kişileri takip ediniz ve size geri dönmelerini sağlayınız.
  2. Günün en çok kullanılan etiketlerini takip ederek, güncel kişileri takip edip sizleri geri takip etmelerini sağlayabilirsiniz.
  3. Eğer ki aktif bir şekilde Twitter kullanıyorsanız, Instagram hesabınızı Twitter hesabınıza bağlayıp Twitter üzerinden takipçi çekebilir ve insanların sizleri takip etmelerini sağlayabilirsiniz.
  4. Swarm uygulaması, Facebook, Snapchat, Twitter, Ask.fm gibi sosyal ağlar üzerine kendi profil bilgileriniz kısmına Instagram hesabınızı ekleyerek başkaların sizleri takip etmelerini sağlayabilirsiniz.
  5. Dikkat çekici fotoğraflar paylaşın ve paylaşmış olduğunuz fotoğraflar insanların dikkatini çekecek cinsten olmasına özen gösterin.
  6. Ünlü olan kişilerin profillerine giderek, o kişileri takip eden kişileri takip edin.
  7. En son paylaşılan fotoğrafları beğenen kişileri takip edin.

Beni Takip Etmeyenleri Nereden Bulabilirim?

Instagram’da sizi takip etmeyen kişileri ve ya sizi bir süre takip edip, takipten çıkan kişileri bulmak istiyorsanız 2016 Instagram Takip Etmeyenleri Bul başlıklı yazımıza göz atarak burada bahsetmiş olduğumuz InstaFollow for Instagram uygulamasından destek alarak sizleri takip etmeyen kişileri bulabilir ve o kişilerin takiplerinden çıkabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.