Instagram İsmimi Nasıl Değiştirebilirim?

Instagram İsmimi Nasıl Değiştirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün büyük stalk programlarından biri olan Instagram uygulamasını sizlerde kullanıp bir çok kişiyi tek bir uygulamadna kolaylıkla tkaip edebilirsiniz. SOn derece hızlı ve sade bir tasarıma sahip olan Instagram uygulamasına sizlerde son zamanlarda kayıt olduysanız biraz sizlere karışık gelebilir ve Instagram uygulamasını çok iyi bir şekilde kullanamaktasınız. Instagram uygulamasında hemen profil resminizin altında yer alan isminizi değiştirmek istiyorsanız ilk olarak kendi profilinizde bulunan PROFİLİ DÜZENLE seçeneğine dokunun ve burada yer alan Ad Soyad kısmından yeni bir isim belirleyebilirsiniz. Son derece kolay olan isim değiştirme sistemlerini sizlerde kullanarak hızlı bir şekilde Instagram uygulamasında isminizi değiştirebilirsiniz. 2016 senesinde arkadaşlarınızı kolay bir şekilde takip edeceğiniz Instagram uygulamasında isim değiştirmek için profil düzenle seçeneğine dokunmanız yeterli olacaktır. Bu kısımdan kullanıcı adınızı değiştirebilir, profilinizde gözüken adınızı değiştirebilir ve profilinizde yer alan kısa biyografi kısmını düzenleyebilirsiniz. Ve ayrıca hesap güvenliğinizi arttırmak için E-Mail ile Telefon numaranızı ekleyerek hesap güvenliğinize güvenlik katabilirsiniz. Instagram’da isminizi nasıl değiştireceğiniz konusunda bir kaç resimli anlatım paylaşmak isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

İsmimi Nasıl Değiştirebilirim?

Instagram İsmimi Nasıl Değiştirebilirim?

İlk olarak profilinizi açıp sağ üst köşede bulunan üç nokta işaretine dokunun ve ardından profil sayfanızı düzenlemeniz için bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada bulunan ilk kutucuğa adınızı yazınız yani profil fotoğrafınızın hemen altında gözüken adınızı bu kısımdan belirleyebilirsiniz. İkinci kutu ise, kullanıcı adınızdır. Yani Instagram’a giriş yaparken kullandığınız adı bu kısımdan belirleyebilirsiniz.

Hesap Güvenliği İçin Mutlaka Okuyun

 1. Hesap güvenliğinize can katmak istiyorsanız mutlaka telefon numaranızı girip telefon numaranızı onaylayınız.
  • Telefon numaranızı sadece siz görebilirsiniz, arkadaşlarınız yani takipleştiğiniz kişiler sizlerin telefon numarasını göremez.
  • Hesap güvenliği için en iyi yol telefon numarasıdır.
 2. Eğer telefon numarası yok ise mutlaka bir Email adresi giriniz.
 3. Gereksiz uygulamalara katılmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. İnstagramdaki ismimi nasıl değiştirebilirim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Instagramda yer alan profilinizdeki isminizi değiştirmek istiyorsanız bunun için ilk olarak profilinizi açınız ve ardından burada profili düzenle seçeneğine dokunarak buradan profilinizde yer alan ismi değiştirebilirsiniz. Giriş yaparken kullanmış olduğunuz kullanıcı adını da buradan da değiştirebilirsiniz, ilk kutu hesap isminiz ikinci kutunuz ise kullanıcı adınızdır. Sorunuz için sizlere teşekkür ederim hayırlı günler dilerim.