Instagram İzin Verilen Uygulamaları Kaldırma

Instagram İzin Verilen Uygulamaları Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında bir çok Instagram kullanıcılarının merak ettiği konulardan biri olan, ve 2016 yılında bir çok kullanıcının canını yakan daha önceden katılmış olan yani izin verilen uygulamaları nasıl kaldıracağı konusunda bilgiler vereceğiz. 2016 yılında en çok kullanılan uygulamalardan biri haline gelen Instagram uygulamasından daha önceden izin vermiş olduğunuz uygulamaları kaldırmak için ilk olarak bir tarayıcıdan yardım almanız gerekmektedir. İsterseniz bunu daha hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız masaüstü bir bilgisayardan destek alabilirsiniz, isterseniz telefonunuzdan bir kaç işlem sonucun izin verilen uygulamaları kaldırabilirsiniz. Instagram hesabınızı daha fazla güvene almak istiyorsanız, içerisindeki özel bilgilerinizin başkalarının ellerine geçmesini istemiyorsanız mutlaka izin verilen uygulamaları kaldırın. Eğer bu işlemi telefon üzerinden yapmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuzun tarayıcısını açın ve ardından İzinli Uygulamalar sayfasına gidiniz yani https://www.instagram.com/accounts/manage_access/ buradaki adrese giderek burada bulunan daha önceden izin vermiş olduğunuz bütün uygulamaları tek tek kaldırınız. Bu işlem sonucunda Instagram uygulamasında daha önceden vermiş olduğunuz izinli uygulamaları kolaylıkla kaldırmış olacaksınız. Ayrıca Instagram üzerinden herkes tarafından tercih edilen, herkes tarafından kullanılan ve bugüne kadar hiç bir kişiyi mağdur etmeyen uygulamaları tercih ediniz. Bilinmeyen kişiler tarafından yapılan uygulamalara izin vermeyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefondan Nasıl Yapabilirim?

  1. Telefonunuzun tarayıcısını açınız ve ardından instagram.com adresine gidip güvenli bir şekilde giriş yapınız.
  2. Giriş yaptıktan sonra kendin profilinize giderek burada yer alan büyük harfler ile yazılmış olan Profili Düzenle seçeneğine gidin.
  3. Burada yer alan uygulamaları yönet seçeneğine dokunarak izinli olan uygulamaları görebilirsiniz.
  4. İzinli Uygulamaları buradan tek tek kaldırarak hesabınızı kolaylıkla güvene alabilirsiniz.
  5. Ya da direk olarak https://www.instagram.com/accounts/manage_access/ bu adrese giderek kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Bilgisayardan Nasıl Yapabilirim?

  1. Bilgisayarınızda yer alan favori tarayıcınızı açınız ve instagram.com adresine giderek giriş yapınız. Daha sonrasında https://www.instagram.com/accounts/manage_access/ bu linki kopyalayın.
  2. Linki kopyaladıktan sonra tarayıcınızın url kısmına yapıştırıp enter tuşuna basınız.
  3. Gelen sayfada izinli uygulamaları kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.