Instagram “Kullanıcı adı alınmıştır” Hatası

Instagram "Kullanıcı adı alınmıştır" Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram uygulamasına kayıt olurken karşılaşmış olduğunuz hatalardan biri olan “bu kullanıcı adı” alınmış hatası sizlerinde mi canını sıkıyor? Bu hatayı çözmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Instagram’a kayıt olurken, arkadaşlarınızın ve sizin kolaylıkla Instagram’a giriş yapabilmeniz için bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir. Instagram uygulamasında kullanıcı adını belirtmeniz durumunda, hızlı bir şekilde giriş yapabilir ve arkadaşlarınızın sizleri takip edebilmesi için kullanıcı adınızı arkadaşlarınızla paylaşarak sizleri bulmalarını sağlayabilirsiniz. Instagram’da kullanıcı adını aynı almak maalesef ki mümkün değil, her kullanıcı adı sadece 1 kere alınabilir. Daha önceden alınan kullanıcı adını almak imkansızdır, eğer ki ünlü bir kişiyseniz ve sizi taklit eden birden fazla kişi varsa insanlara asıl profilinizi belirtmek için Instagram ile iletişime geçerek hesabınızı onaylatmanız yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

“Kullanıcı adı alınmıştır” Diyor, Ama Öyle Bir Kullanıcı Adı Yok Neden?

Instagram’da bir kişiyi kullanıcı adı ile arattığınız zaman ve bulamadığınız vakit o kullanıcı adı hesabını muhtemelen dondurmuştur. Instagram’da hesabını donduran kişiler, arama da gözükmek ve o kullanıcı adına ait kullanıcı adıyla bir daha Instagram’a giriş yapılmaz.

Aynı Kullanıcı Adıyla Üye Olsam Mesajlar Gelir Mi?

Instagram’da daha önceden kullanılan bir kullanıcı adını siz yeniden aynı kullanıcı adını kullanarak kayıt olursanız sizlere eski mesajlar maalesef ki gelmez.

Instagram Nasıl Hesap Onaylatılır?

Instagram üzerinden hesap onaylatmak istiyorsanız ilk olarak ünlü biri veya sürekli birileri tarafından sahte hesaplarınız açılıyor ve adınıza çok sahte hesap varsa bu durumu Instagram’a bildirmeniz durumunda bu durumdan kurtulabilirsiniz. Adınıza açılan sahte hesapları kapattırmak ve Instagrma’da hesap onaylatmak için https://help.instagram.com/164895810321211/ adresine giderek buradaki bilgiler sonucunda hesap onaylatma konusunda bilgilere erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.