Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak

Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak

Sponsorlu Bağlantılar

Gençlerin en çok kullandığı uygulamalardan biri olan Instagram uygulaması artık bir çok farklı sektöründe popüler uygulaması haline geldi. Her geçen gün daha fazla büyümekte olan Facebook’un yan uygulamalarından biri olan Instagram dünyasında her gün milyonlarca fotoğraf paylaşılıp milyarlarca bir çok kişi birbirine mesaj göndererek yeni arkadaşlıklar kuruyor ve yeni yeni kişiler tanımanızda oldukça çok yardımcı oluyor. Çirkinlerin ezildiği, yakışıklıların el üstünde tutulduğu ortam olan Instagram dünyasında bugün sizlere en çok konuşulan ve en çok araştırılan başlıklardan biri olan Instagram mesajlarımı bilgisayar üzerinden nasıl okuyabilirim, Instagram konuşmalarını bilgisayardan nasıl okuyabilirim gibisinden sorulara kısaca detaylı bilgiler vererek özetleyeceğim. Günümüzde milyonlarca kişinin kullanmış olduğu Instagram uygulamasının kendi sitesi üzerinden maalesef mesajlara erişememekteyiz ve bu durum Instagram için oldukça çok büyük bir eksiklik, umarım ilerleyen zamanlarda Instagram bu istekleri kabul eder ve mobil uygulama olmak yerine Instagram mesajlarını en kısa sürede masa üstüne taşır. Instagram’ın bu eksikliğini yine çok popüler olan bilgisayar programlarından biri olan BlueStack programı bu Instagramın eksikliğini çok kolay bir şekilde kapatıyor. Instagram uygulamasını bilgisayardan kullanarak hem mesajlaşılabiliyor hem de bilgisayarınızda yer alan dilediğiniz videoyu / fotoğrafı kolaylıkla Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz böylelikle telefonunuz da yer alan veri paketininizden de tasarruf edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Uygulamasını Bilgisayardan Kullan

Instagram uygulamasını bilgisayarınızda kullanabilmek için ilk olarak Bluestacks programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Instagram hesabınızı Bluestacks programı üzerinden giriş yaparak kolaylıkla dilediğiniz şekilde sanki telefonda Instagram kullanıyormuş gibi bilgisayarınızdan rahat bir şekilde hesabınızı yönetebilirsiniz. Bluestacks programı oldukça çok güvenilir bir programdır bunun için hesabınıza herhangi bir şey olmayacaktır bundan emin olabilirsiniz.

Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak

  1. bluestacks.com adresine giderek buradan programı indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz.
  2. Yaklaşık 15 dakika kadar süren kurulumdan sonra gmail hesabınızı giriş yapınız, eğer hatırlamıyorsanız bu program için farklı bir gmail hesabı alabilirsiniz.
  3. Gmail hesabınızı bağladıktan sonra Google Play’i açıp buradan Instagram uygulamasını indiriniz.
  4. İndirdiğiniz Instagram uygulamasına kayıtlı olduğunuz kullanıcı adı, telefon numaranız ile giriş yapabilirsiniz.
  5. Giriş yaptıktan sonra mesajlar kısmından kolaylıkla bilgisayar üzerinden ınstagram kullanabilir ve arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Haritaları Kaldırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.