Instagram Nasıl Türkçe Yapılır?

Instagram Nasıl Türkçe Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekten bir çok ilişkinin bitmesine neden olan Instagram uygulaması yine bir çok ilişkinin başlamasının da en büyük kaynaklarından sadece biri, Instagram uygulaması ile yeni bir ilişkiye başlamak diğer arkadaşlık sitelerine ve diğer sosyal ağlara göre daha kolay. Tamamen ilişki bitirme / ilişki başlatma platformu olarak adlandırabileceğimiz Instagram uygulamasında yeni arkadaşlıklar edinmek için durmayın hemen sizlerde en güzel fotoğraflarınızı paylaşın. Eğer güzelseniz elbet yeni birini bulabilirsiniz, eğer paranız varsa da elbet yeni birini bulabilirsiniz. Gerçi 2016 yılında güzellikte bir eder etmiyor, paranız varsa siz en güçlüsünüz demektir. Her neyse Instagram uygulamasında sıkça karşılaşılan sorunlardan olan dil değişikliği hakkında gelen bir istek üzerine paylaşım yapmak istedim, eğer ki sizlerde herhangi bir ayar yaparken yanlışla Instagram’ı farklı bir dile çevirdiyseniz, yanlış olarak Türkçe yerine farklı yabancı dil seçtiyseniz ve tekrardan Türkçe dilini kullanmak istiyorsanız nasıl dil değişikliği yapacağınız konusunda biraz ayrıntılardan bahsetmek isterim. Instagram uygulamasında Türkçe dil seçeneğini aktif edebilmek ve ya farklı bir dil kullanabilmek için, Instagram seçenekler kısmından dil değişikliği yapabilirsiniz. Instagram uygulamasında dil değişikliğini yapmak, tekrardan Türkçe yapmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Türkçe Yapmak

Instagram dilini, seçeneklerini ve ayarlarını Türkçe yapabilmek için kendi profilinize giriniz ve ardından sağ üst köşedeki seçenekleri ifade eden üç nokta işaretine dokunarak seçenekleri açabilirsiniz. Bu kısımda 10. sırada bulunan dil değiştirme seçenekleri kısmından belirtmiş olduğunuz dili seçebilirsiniz ve ayrıca dil değiştirmek sadece bir kere dokunmanız yeterli olacaktır.

Nasıl Yapabilirim?

Ortalama olarak Instagram uygulamasında 40 farklı dil bulunmaktadır, bu diller arasından Türkçe (Turkish) yazan seçeneği seçerek kolaylıkla dil değişikliğini yapabilirsiniz.

  1. Instagram profilinizi açınız, sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokununuz.
  2. Gelen seçenekler (ayarlar) kısmından 10. Sırada bulunan Dil seçeneği (Language) kısmına dokunun.
  3. Buradan Türkçe dil seçeneğini bulunuz ve ardından Türkçe seçeneğini seçtikten sonra otomatik olarak kullanmış olduğunuz uygulama Türkçe olacaktır.

Instagram uygulaması 2016 yılında gelişmeye ve popülerliğe yüz tutmuş olan uygulamalardan sadece biri, Facebook tarafından sürekli olarak insanlara fayda sağlanması hedeflenen Instagram uygulaması gelecek yüzyılların en çok kullanılan uygulaması olmaya aday. Her geçen gün daha fazla gelişen Instagram hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızı bizlere iletmeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.