Instagram SFS Nedir?

Instagram SFS Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram uygulamasında bir diğer olaylardan biri olan ve bir çok kişi tarafından bilinmeyen eski sistemlerden biri olan Instagram SFS olayı hakkında bugün sizlere kısaca bilgiler vereceğim. Instagram SFS Nedir? Benimde geçtiğimiz günlerde fark ettiğim sistemlerden biri olan bu SFS olayı sayesinde sizlerde takipçilerinizi paylaşarak takipçi kazanabilirsiniz. Hani bir söz vardır, ne kadar ekmek o kadar köfte midir nedir ya da ne kadar köfte o kadar ekmek midir nedir her neyse öyle bir sistem diye algılayabiliriz. SFS sistemi sayesinde siz bir başka kişinin profilini kendi profilinizde ekran görüntüsü olarak paylaşıyorsunuz ve ardından sizin takipçileriniz sizin profilini paylaşmış olduğunuz kişiyi takip ediyor. Aynı şekilde karşı tarafta sizin de profilini paylaşıyor ve sizlerde o kişinin takipçilerini kazanıyor ve takipçi sayınızı arttırıyorsunuz. Karşılıklı geri takip sistemi sayesinde sizlerde ve karşı tarafta yeni takipçiler kazanarak yeni kişiler ile tanışabiliyorsunuz. Günümüzün popüler uygulamalarından biri olan Instagram uygulamasında çok görülmeyen bir sistemdir, bir çok kişi tercih etmez lakin arada sırada denk geliriz. Genellikle “kanka mı takip edin, kardeşimi takip edin” şeklinde bir SFS sistemine denk geliriz. Instagram hakkında sormak istediğiniz diğer soruları alt kısımdaki yer alan yorum bölümünden kolaylıkla bana iletebilirsiniz. Ayrıca SFS yapmak isteyenler kişilere mesaj göndererek kolaylıkla SFS yapabilirsiniz. SFS yapıp takipçilerinize takipçi katabilirsiniz ve böylelikle hesabınız elit bir hesap olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

SFS Nasıl Yapabilirim?

Instagram üzerinden herhangi bir kişiyle SFS yapmak istiyorsanız ilk olarak o kişi ile DM üzerinden yani mesaj bölümünden o kişi ile iletişime geçmeniz durumdaki mesaj gönderdiğiniz kişi eğer sizinle SFS yani karşılıklı profil paylaşma durumunu kabul ediyor ise karşılıklı olarak birbirinizin profilini paylaşabilirsiniz.

SFS yaptıktan sonra, yapmış olduğunuz kişiyi takip eden kişiler eğer sizi takip etmek isterse size takip isteği gönderecek ya da direk olarak takip edecektir. SFS yapacağınız kişinin takipçileri eğer her önüne geleni takip etmiyor, sadece tanıdıklarını takip ediyor ise muhtemelen sizlere çok az sayıda takipçi gelecektir.

Instagram SFS yaparken ve takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en büyük kurallardan biri olan, sizlerinde o kişileri geri takip etmeniz gerekmektedir. Size takip isteği gönderen yada sizi direk olarak takip eden kişileri mutlaka sizlerde takip ediniz. Karşılıklı birbirinizi takip ederek böylelikle takipçi sayınızı yükseltmiş olacaksınız.

Uzun lafın kısası, karşılıklı olarak birbirinizin reklamlarını yapmış oluyorsunuz. Lakin SFS yaparken dikkat etmeniz gereken hususları bir kaç kere okumanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.