Instagram Şifremi Nasıl Öğrenebilirim?

Instagram Şifremi Nasıl Öğrenebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Şifre sistemiyle çalışan Instagram uygulamasına giriş yaptıktan sonra bir daha bizi otomatik olarak çıkartmadığından dolayı tekrar tekrar giriş yapmak zorunda olmadığımız için Instagram ve benzer diğer sitelere kayıt olurken kullanmış olduğumuz şifreleri maalesef unutabilmekteyiz. Instagram uygulaması bu tür konularda şifrelerinizi kolaylıkla bulabilmeniz için iki tane farklı sistem kullanmaktadır. Bugün bu şifre sisteminin mağdurlarından olan Instagram kullanıcıların merak ettiği konulardan biir olan “Instagram şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim” konusunu inceleyeceğiz. Bunlardan birincisi ve herkes tarafından sevilerek kullanılmakta olan Mobil onay kodu sistemidir ve bir diğeri ise E-mail sistemidir. Türkiye’de maalesef ki E-Posta kullanım oranı oldukça düşüktür, sadece bir kere Facebook ya da Twitter’a kayıt olmak için açtığımız ve sadece şifre için kullandığımız E-mail hesaplarımız sayesinde de Instagram’da unutmuş olduğunuz şifrelerinizi kolaylıkla geri getirebilirsiniz. Son derece de güvenlik konusunda titiz bir çalışma yürüten Instagram uygulamasında, unutmuş olduğunuz şifreyi öğrenmek istiyorsanız ve halen hesabınızdan çıkış yapmadıysanız ilk olarak profil düzenle kısmından telefon numaranızı ekleyiniz ve ardından telefon numaranızı bir onay kodu gönderiniz. Onay kodu gönderdikten sonra telefon numaranız artık Instagram uygulamasına eklenmiş olacaktır, bu süreçten sonra şifre unuttum yaparak kendiniz için yeni bir şifre oluşturabilir ve yeni şifreyi bir yere not alarak unutmamanızı sağlayabilirsiniz. Bir diğer sistem ise E-Posta onayıdır, giriş yapmış olduğunuz Instagram uygulamasından çıkış yapmadan önce ilk olarak E-Posta hesabınızı ekleyip yine aynı şekilde E-Posta hesabınızı onayladınız ve ardından şifre unuttum yaparak şifre sıfırlaması yapabilirsiniz. Ayrıca ek olarak ilerleyen günlerde Instagram kategorisinde hesap şikayetleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefon Numaranızı Kullanarak Geri Alın

En çok kullanılan servislerden biri olan telefon numara servisi sayesinde sizlerde hesaplarınızı daha fazla güvene alabilirsiniz. Evet, tek yapmanız gereken işlem telefon numaranızı Instagram hesabınıza ekleyip onaylamak yeterli olacaktır. Bunun için Instagram profilinizde yer alan PROFİLİ DÜZENLE seçeneğine dokunup buradan Telefon Numarasını kısmını doldurarak telefon numaranızı Instagram’a ekleyebilirsiniz.

E-Posta İle Geri Almak

Bir çok kişi tarafından kullanılmasa da yine zor durumlarımız da hep yanımızda olan E-Posta sistemini sizlerde kullanarak şifresini unuttuğunuz ve halen çıkış yapmadığınız Instagram hesabınızın şifresini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. hotmail.com adresine gidip buradan yeni bir E-Posta alınız ve ardından Instagram üzerinden PROFİL DÜZENLE seçeneğini kullanıp buraya yeni açmış olduğunuz E-Posta hesabını ekleyiniz ve ardından şifre unuttum yaparak yeni şifre alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.