Instagram Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor

Instagram Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Bizler için her ne kadar güvenli ortam sunmaya çalışsa da bazen bir çok kişinin oyununa gelen Instagram uygulamasında son zamanlarda bir çok kişinin canı maalesef kötü şekilde yanmaktadır. Eğer sizlerde aktif bir şekilde Instagram kullanıyorsanız ve sizlerin takip etmediğiniz kişileri hesabınız otomatik olarak takip ediyor ise muhtemelen Instagram hesabınız başkası tarafından yönetilmektedir. Bugün sizler için bu başlık altında “ınstagram ettiğim kişi sayısı sürekli artıyor” sorunu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve bir çok kişinin aklında soru işareti olan “mesajlarımı okumuşlar mıdır” sorusuna da kısaca cevaplar vereceğiz. Instagram uygulamasında son zamanlarda aşırı derecede bir çok virüsler mevcut, eğer sizlere de bulaşan bu virüsler hesabınızın başkasının eline geçmesine neden olabilir. Sizler için ilerleyen günlerde paylaşacağımız Instagram Virüs Temizleme yazımız sayesinde sizlerde Instagram uygulamasında yer alan virüsleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Peki Instagram uygulamasında nasıl virüs temizlenir, bu virüsler Instagram mesajlarımıza erişebilir mi daha önceden konuşulan konuşmalarımıza buluşabilir mi? Bir çok Instagram kullanıcı tarafından merak edilen konulardan biri olan bu sorunu şöyle açıklayabiliriz; Eğer katılmış olduğunuz uygulama sadece Instagram ettiğiniz kişi sayısı sürekli artırıyor ise sadece takip virüsüdür. Eğer hesabınızın şifrelerine kadar değişim yapabiliyor, katılmış olduğunuz uygulamaya tam anlamıyla izin vermişseniz maalesef karşı taraf sizlerin mesajlarına ulaşabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ne Yapmalıyım?

Instagram takip ettiğiniz kişi sayısının artması ve hesabınızı güvene almak istiyorsanız ilk olarak mutlaka Instagram kategorisinde paylaşmış olduğumuz Instagram İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması başlıklı yazımıza mutlaka bir göz atınız. Onun haricinde ilk olarak instagram.com adresine giderek buradan giriş yap kendi profilinize gidiniz. Profili düzenle seçeneği kısmından uygulamalar kısmından katılmış olduğunuz uygulamaları kaldırarak şifrelerinizi değiştiriniz ve telefon numaranız ile mail adresinizi mutlaka onaylayın. Böylelikle Instagram hesabınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram takipçilerinizin otomatik olarak artmamasını istiyorsanız instagram.com üzerinden katılmış olduğunuz uygulamaları tek tek kaldırarak buna engel olabilirsiniz. Ve ayrıca Instagram hakkında merak ettiğiniz bütün konuları bana yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.