Instagram Takip Ettiklerin Nedir?

Instagram Takip Ettiklerin Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram uygulamasının belkide en büyük nimetlerinden biri olan takip ettiklerin hareketleri seçeneği ile sevdiğiniz insanların neleri beğendiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Düşünebiliyor musunuz, bir kişiyi uzaktan uzaktan seviyorsunuz ve onun hakkında en ufak bir bilginiz yok. Nelerden hoşlanır, ne yapar, ne eder, neleri sever gibisinden bir çok aklınızdaki soruların cevabını Instagram’da takip ettiklerin hareketleri cevap vermektedir. Bugün ise son günlerde dikkat çekmeye başlayan Instagram takip ettiklerin nedir sorusunun cevabını vereceğiz ve ayrıca bir de Instagram takip ettiklerin kısmında yer alan saatlerin yanlış olup olmadığını tartışacağız. Instagram uygulamasında takip etmiş olduğunuz kişilerin neleri beğendiği konusunda bilgi sahibi olabilmek için, Takip Ettiklerin kısmına bakmanız yeterli olacaktır burada takip etmiş olduğunuz kişilerin “herkese açık” olan gönderilerini burada sizlerde görebilirsiniz. Takip etmiş olduğunuz arkadaşlarınız, kaç saniye önce, kaç dakika önce hangi gönderileri beğendiği konusunda bilgi sahibini olmanız sizlere yardımcı olabilmektedir. Lakin takip ettiklerin kısmı tam detaylı olarak sunmamaktadır belli bir kullanıcı sayısının limitini göstermektedir, yani siz 1.000’den fazla kişiyi takip ediyorsanız ve bu kişiler aşırı derecede Instagram’da zaman geçiriyor ise maalesef ki takip ettiklerin kısmı aşırı derecede hareketli olacağından dolayı asıl takip etmeniz gereken kişileri takip edememektesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun için sizde benim gibi yapın ve çok fazla kişiyi takip etmeyin, sadece sevdiğiniz kişiyi takip edin ve onun takip ettikleri kişileri takip edin yeterlidir. Takip ettiklerin kısmının daha detaylı olmasını istiyorsanız da gereksiz sayfaları ve çok aktif olan kişileri takip etmemeye özen gösterin. Peki takip ettiklerin kısmından takip ettiğiniz kişi sizi anlar mı? Yani takip ettiklerin kısmını kullandığımız anlaşılır mı? Hayır, takip ettiklerin kısmı sizlerin takip etmiş olduğunuz kişiler tarafından farkedilmenize yol açmaz bunun için içiniz rahat olsun.

Ayrıca Instagram’ta takip ettiklerin kısmından tam verim alabilmek için, mesela hoşlandığınız kişiyi takip ediyorsunuz ve takip ettiklerin kısmından hoşlandığınız kişinin son hareketlerini izliyorsunuz. Lakin takip ettiklerin kısmında sizinle paylaşılan gönderiler maalesef ki herkese açık olan gönderiler olduğundan dolayı tam verim alamazsınız yani izlemiş olduğunuz kişinin takip ettiği kişileri de sizlerde takip edebilir ve daha fazla verimli olmasını sağlayabilirsiniz.

Kullandığım Anlaşılır Mı?
Hayır, Instagram’da yer alan takip ettiklerin seçeneğini kullanmanız sizin fark edilmenize yol açmaz. Gönül rahatlığıyla bu seçeneği kullanabilirsiniz.
Instagram Takip Ettiklerin Kısmını Nasıl Tam Verimli Olarak Kullanabilirim?
Bu kısımı tam verimli olarak kullanmak istiyorsanız, hoşlandığınız kişiyi veya takip etmek istediğiniz kişi için ayrı bir hesap oluşturunuz. Takip edeceğiniz kişiyi ve takip etmiş olduğunuz kişinin takip ettiklerini bu hesaptan takip ederseniz daha fazla verim alırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba kozbon GBWHATSAPP sorunlarından çok sıkıldım instagramda kafama bi sey takıldı ben birini takip etmekten vazgeçtim ama takip istegi ilk ondan geldiği için o kişiyi engelledim sonra ayıp olmasın diye engeli kaldirdim benim takipcilerimde gorunmuyor ama onun takip ettikleri kişiler arasında hala ismim var
  Tekerleme gibi oldu kusura bakma ama en iyi şekilde anlatmaya calistim bu konudaki bilgilerini paylasirsaniz memnun olurum

  • Kozbon

   Merhaba Özgür, evet sorununu anladım aynı sorun benim başıma da geldi. Şu şekilde daha önceden takip ettiğiniz kişileri takip etmekten vazgeçseniz ve ardından engelleseniz dahi o sizin listenizde bir süre daha gözükecektir. Sizde gözükmeyebilir başka bir hesaptan bakıldığı vakit gözükür. Bunun en temel sebebi ise Instagram’ın alt yapısından kaynaklanmaktadır, umarım kısa bir süre sonra düzelir. Bende düzelmesi 1,5 hafta kadar süre almıştı.

   • Teskrler kozbon dün gece cevabı beklerken uyuya kalmisim sahuru bile kacirdim malum iş güç işten çıktıktan sonra ancak cevabını okudum bu kadar soru soruyoruz teskr etmeden gecilmez dimi bu arada hayırlı Ramazanlar.Herbirimize yetismeye calisiyorsun Allâh kolaylik versin