Instagram Tarih Eklendi

Instagram Tarih Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

14 Mart 2013 tarihinde gelen Instagram güncellemelerinin ardından bir çok kullanıcı artık daha önceki zamanlarda eklenen fotoğrafların tarihlerine tam gün olarak ulaşabilmektedir. Bildiğiniz üzerine Instagram’da daha önceden yüklenmiş olan fotoğrafların yüklenme tarihi yerine kaç hafta önce yüklendiği gözüküyordu. Bu durum maalesef bir çok kişinin canını sıkıyordur, şahsen benim de bu durum canımı sıkıyordu. Bugün gelen Instagram güncellemesinin ardından artık bir çok kullanıcının paylaşmış olduğu fotoğraflar Gün Ay ve Yıl olarak gözükmeye başlayacak. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram’a gelen bu yenilik sayesinde artık her fotoğraf daha detaylı bir şekilde gözükmeye devam edecek. Ayrıca sadece bu özellik ile yetinmeyen Instagram yetkilileri yeni eklemiş oldukları bir özellik ile bir çok kişiyi yine büyüledi. Önceden bildiğiniz üzerine direk olarak metin olarak mesaj gönderebiliyorduk, eğer fotoğraf göndermek istiyorsak da ilk olarak mesaj gönderip ardından fotoğraf gönderiyorduk. Instagram yetkilileri artık mesaj gönderirken, mesaj gönder / fotoğraf veya video gönder seçeneği ile bir çok kişiye yine bir kolaylık sunmuş. Sizler için Instagram’a yeni eklenen bir kaç özellikler hakkında daha fazla bilgi vermek için paylaşmış olduğumuz diğer yazılarımıza mutlaka göz atmayı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellik Bende Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Instagram’a eklenen bu özelliklere sahip olmak istiyorsanız ilk olarak bir Wi-fi Bağlantısına bağlanarak kolaylıkla Google Play üzerinden ve ya App Store üzerinden Instagram uygulamanızı güncelleyiniz. Uygulamayı güncelledikten sonra yeni gelen özellikleri kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Ayrıca eğer uygulamanız güncel ise mutlaka beklemeniz gerekmektedir, bir çok kullanıcı da şuan için bu tarih sistemi gözükmemektedir. İlerleyen zamanlarda bir çok kullanıcının kullanımına sunulacak olan tarih sistemi sayesinde kolaylıkla fotoğrafların geçmişi hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Genellikle yeni üyelik açmış olan, Instagram’a yeni kayıt olan kullanıcılar için geçerli olan bu tarih sistemi ilerleyen günlerde de daha eski zamanlarda üye olan kullanıcılar için de geçerli olacaktır. Instagram hakkında sormak istediğiniz bütün sorularınızı bana yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.