Instagram Yorum Silmek

Instagram Yorum Silmek

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram dünyasında gelen yeni web güncellemeleri ardından bir çok istediğimiz işlemi bilgisayar üzerinden yapabilir hale geldik. Her geçen gün daha fazla gelişmekte olan Instagram uygulamasında merak edilen konulardan biri olan yorum silme işleminden bahsedeceğiz. Instagram uygulaması popüler olmasının yanı sıra anlık fotoğraf paylaşma uygulamalarından biri olup sade ve bütün platformları kolaylıkla destekleyen büyük uygulamalardan biridir. Ayrıca gelen web güncellemelerinin ardından artık bilgisayardan da kullanılmaya başlanılan Instagram uygulaması her geçen saniye daha büyükmektedir, günlük yaşantımızda illaki Instagram uygulamasına ister istemez girebiliyoruz. Sevgilimizi, hoşlandığımız kişiyi ya da arkadaşlarımızı kontrol etmek için en ideal uygulamalardan biri olan Instagram uygulamasında var olan yorum sistemi ise bir çok kişi tarafından pek kullanılmasa da yine de bazı kullanıcıların vazgeçilmezidir. Kızlar tarafından oldukça çok kullanılan yorum sisteminde herhangi bir fotoğrafa ve ya videoya yorum yapmışsanız ve bu yorumu silmek istiyorsanız yapmanız gereken bütün işlemlerden tek tek bahsedeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Güncellemeleri

Eğer yapmış olduğunuz yorumu bilgisayar üzerinden silmek istiyorsanız bunun için direk olarak instagram.com adresine giderek yeni gelen güncellemeleri inceleyebilirsiniz ve hangi gönderiye yorum yapmışsanız o gönderiyi bularak o gönderiyi açarak yorumunuzu silebilirsiniz.

Telefondan Yorum Silmek

Samsung ve ya diğer markalara ait olan telefonlarda Instagram yorum silmek istiyorsanız ilk olarak yorumunuzun üstüne uzun dokunun ve ardından sağ üst köşede açılacak olan çöp tenekesine dokunarak yapmış olduğunuz yorumu silebilirsiniz.

  1. Yorumun üstüne uzun dokun,
  2. Açılan ayarlardan sağ üst köşedeki çöp kutusuna dokunun ve yorumu silin.

Samsung ve ya diğer markalara ait olan telefonlarda yer alan Instagram uygulamasında yorum silme işlemi bu şekilde yapılmaktadır, eğer sizlerde yapmış olduğunuz yorumları silip tekrar yenisi yazmak istiyorsanız ya da tamamen kalıcı bir şekilde silmek istiyorsanız silmek istediğiniz yorumun üstüne uzun basarak kolaylıkla silebilirsiniz. Instagram hakkında daha fazla bilgi için, Instagram kategorisine göz atmayı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.