Instagrama Bilgisayardan Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Instagrama Bilgisayardan Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

2016 tarihinden itibaren Instagram uygulamasına gelen güncellemeler gerçekten bizleri çok şaşırtmakta. Yeni gelen olan web güncellemelerin ardından, Facebook yönetiminde olan Instagram da her geçen dakika Facebook’ta olduğu gibi gelişmektedir. Bildiğiniz üzerine geçtiğimiz günlerde daha fazla güvenlik önlemi ekleyen Facebook yönetimi bu sefer gelişimlerini Instagram üzerinden sürdürmeye devam ediyor. Bugün sizler için yeni gelen güncellemeler sayesinde bilgisayarımızda yer alan herhangi bir fotoğrafı ve ya resmi kolaylıkla bilgisayarımızdan Instagram uygulamasına yükleyebiliriz. Instagram’ın en büyük eksikliğinden biri olan bilgisayardan kullanılmama, bilgisayardan yönetilememe eksikliği artık yavaş yavaş tamamlanıyor. Bildiğiniz üzerine Instagram maalesef geçtiğimiz günlere kadar bilgisayar üzerinden tam anlamıyla kullanılmıyordu, ne fotoğraf paylaşabiliyorduk ne de gelen mesajlara cevap verebiliyorduk. Instagram uygulamasının büyük eksikliklerinden olan bunlar artık yavaştan kapatılmaya başlandı, Instagrama eklenen 2016 yılındaki en büyük yeniliklerden biri profil fotoğrafı yükleme olayı sayesinde dileyen herkes bilgisayarında yer alan profil resmini Instagrama profil resmi olarak yükleyebiliyor. Bilgisayarınızda yer alan herhangi bir fotoğrafı profil resmi olarak değiştirebilirsiniz. Profil resmi olarak yüklemek istediğiniz fotoğrafları bilgisayarınızdan Instagrama yüklemek için instagram.com adresine giderek buradan giriş yapınız ve daha sonrasında sağ üst köşede yer alan kullanıcı adınıza tıklayıp profilinizi açınız. Açılan profilinizde sol taraftaki avatarınıza yani profil resminize tıkladıktan sonra Fotoğraf Yükle ile Mevcut Fotoğrafı Kaldır seçenekleri ile karşılaşacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Instagram uygulamasına gelen güncellemeler sayesinde Instagram uygulaması artık eskisine göre her saniye daha fazla gelişmektedir, ilerleyen günlerde gelecek olan bilgisayardan fotoğraf yükleme özelliği hakkında şuan için tam bir tarih maalesef yok. İnternet üzerinden sadece profil resminin yüklenilmesine izin veren Instagram uygulaması ilerleyen günlerde web desteği ile bir çok kişinin gönlünü kazanabilir.

Eğer sizlerde bilgisayar üzerinden profil resmi yüklemek istiyorsanız sizler için daha önceden paylaşmış olduğumuz Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak ile Instagram Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? başlıklı yazılarımıza bir göz atarak Instagram hakkında daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Profil Fotoğrafı Yükleme Şartları

Instagram uygulamasına gelen web güncellemesinin ardından profil resminizi bilgisayarınızda yer alan bir fotoğraf ile güncelleyebilirsiniz. Lakin Instagramın bir şartı var, yüklemek istediğiniz resimler .jpg olması gerekmektedir aksi takdirde maalesef fotoğrafınızı kabul etmemekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.