Instagram’da Fotoğraf Nasıl Ortalanır?

Instagram'da Fotoğraf Nasıl Ortalanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Saniyede binlerce fotoğrafın paylaşıldığı platformlardan olan Instagram’da fotoğraflarınızı ortalayıp daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Genellikle yakından çekilmiş olan fotoğraflar için kullandığımız bu seçenek ile fotoğrafın güzelliğine güzellik katmaktayız. Eğer sizlerin de fotoğrafları yakından çekilmiş ise mutlaka size önereceğimiz uygulamayı telefonunuza indirerek sizlerde istediğiniz fotoğraflarınızı ortalayıp öyle paylaşabilirsiniz. Instagram’da fotoğraf paylaşmak oldukça sıkıntılı bir durum, belki de sınavlarda yapmadığımız stresleri Instagram’da fotoğraf ve ya video paylaşırken yaşıyoruz. Çünkü başkaları beğenecek mi, biri altına yorum yapacak mı, ne gibi bir eleştiri alacağım, hoşlandığım kişinin dikkatini çekebilecek miyim gibisinde düşünceler hemen aklımızın bir köşesinde ürüyor. Çekilmiş olduğumuz fotoğraflara, resimlere daha farklı bir hava katmak istiyorsanız, çekilmiş olduğunuz fotoğrafın görüntüsünü efektler ekleyerek daha güzel olmasını istiyorsanız sizlerde Google Play üzerinden Square InstaPic uygulaması ile sizlerde bir çok fotoğrafınızı Instagram’da paylaşmadan önce ortalayabilirsiniz. Yakından çekilmiş olan fotoğraflarınızı uzaklaştırmak, ya da arka planda yer alan nesneleri daha detaylı ve hepsini göstermek için sizlerde Square InstaPic uygulamasını telefonlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli olarak, en kötü günlerimizde bizlere destek olacak olan bu Square InstaPic uygulaması ile sizlerde bir çok fotoğrafınıza istediğiniz efekti eleyebilir ve ya Instagram’da fotoğrafın tam olarak gözükmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Square InstaPic uygulaması ile kolaj yapabilir ve Instagram üzerinden paylaşabilirsiniz.

Square InstaPic uygulamasını kullanarak sizlerde Instagram uygulamasında fotoğraflarınızı ortalayabilirsiniz, sadece fotoğrafresim ortalama için kullanmadığımız Square InstaPic uygulamasında bir çok özellikler mevcut bu özelliklerden başlıca özelliği olan Smiley ekleme özelliği ile fotoğraflarınıza farklı bir görüntü katabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.