Instagram’da Takip Edilenler Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram'da Takip Edilenler Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram uygulaması her gün yeni aldığı yeni güncellemeler sayesinde artık bütün kullanıcılarına artık istediklerini verebilmekte. Biliyoruz ki 2015 yılının ortasından sonra büyük bir hızla gelişmeye yüz tutan Instagram’ın yeni özellikleri ile artık yeni bir eğlence ve tanışma merkezi olmuştu. Bununla beraber herkesin ilgi odağı olan Instagram uygulamasında ise bugün sizlere merak ettiğiniz konulardan olan en son takip edilenler neye göre sıralanıyor sorusu hakkında kısa bilgiler vermek isterim. Instagram uygulamasında takip etmiş olduğunuz kişiler en son takip ettiğiniz kişilere göre sıralanmaktadır. Mesela ilk takip ettiğiniz kişi listede en son sırada yer alırken en son takip ettiğiniz kişi listede en başta yer alır. Instagram uygulaması büyük bir hız ile gelişmeye devam ederken yeni getirmiş olduğu özellikler ile birlikte bütün Instagram kullanıcıların kafaları karışmaya devam etmekte. Bunun haricinde bir diğer dikkat etmeniz gereken husus size, sizi takip eden kişilerin random olarak yani karışık olarak sıralanmasıdır. Instagram uygulamasında beğeni & takipçi kasan kişileri bir nebze dahi olsa engellemek için uygulamış olduğu bu random sıralama sistemine pek rağbet etmemenizi tavsiye ederim. Instagram’da takip ettiğiniz kişiler, en son takip ettiğiniz kişilere göre sıralanırken takipçileriniz ise random olarak sıralanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Takipçilerim Neden Karışık Olarak Sıralanıyor?

Instagram uygulamasında biliyoruz ki 2015 yılından itibaren geliştirdiği alt yapı ile birçok kitleye hitap etmişti. Bunun ardından Instagram kısa sürede popüler olmuştu ve tıpkı diğer sosyal medya da olduğu gibi bazı kişiler Instagram’da takipçi kasmaya başlamıştı. Takipçi kasma işlemlerine daha doğal ve daha doğru olması için artık Instagram uygulaması takipçileri random olarak sıralamaktadır.

Eğer ki sizi takip eden kişilerin neye göre sıralandığını merak ediyorsanız da bunu bildirimler kısmından SEN seçeneğine dokunarak görebilirsiniz. Bu alan sadece sizler için ayarlanmış olup sizlerin hesap hareketlerini kolaylıkla bu bölümden görebileceğiniz yerdir.

Instagram uygulamasında takip ettiklerinizin listesi de en son takip ettiğiniz kişilere göre sıralanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.