Instagram’dan Nasıl Çıkış Yapılır?

Instagram'dan Nasıl Çıkış Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün en büyük fotoğraf paylaşım platformlarından biri olan Instagram her saniye daha fazla büyümektedir. Her saniye fotoğraf gönderimin arttığı ve herkes tarafından büyük ilgiyle kullanılmakta olan Instagram uygulamasında bugün sizler için çok basit bir soruya cevap vermiş olacağız. Instagram uygulamasında bazı sorunlardan dolayı çıkış yapılmayan hesapları nasıl kaldıracağınız konusunda, herhangi bir hata karşısında nasıl çıkış yapacağınız konusunda kısaca bilgiler vereceğim. Instagram uygulamasında bilindiğiniz üzerine fotoğraf paylaşımı sadece telefon üzerinden ya da bilgisayarımıza ek bir program olarak kurmuş olduğumuz Bluestacks uygulaması sayesinde gerçekleşmektedir. Aynı şekilde Instagram üzerinden herhangi bir kişiyle mesajlaşmak istiyorsanız yine bir mobil cihaza ihtiyacınız olacaktır, çünkü Instagram uygulaması bir mobil uygulamadır. Her geçen gün daha fazla gelişmekte olan Instagram uygulamasından çıkış yapmak istiyorsanız ve bir başka Instagram hesabına giriş yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyiniz. Eğer Instagram’da birden fazla hesabınız var ise ve sürekli diğerine giriş yapabilmek için çıkış yapma gereği duyuyorsanız sizler için geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz Instagram Hesap Ekle Nedir? Başlıklı yazımıza bir göz atmanızda oldukça fayda var. Bu yazıyı okuduktan sonra Instagram uygulamasına eklenen hesap ekle özelliğini kullanarak bir daha Instagram’dan çıkıp yapma gereği duymayacaksınız ve bir uygulamada 2 tane Instagram hesabı kullanmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Çıkış Yapabilirim?

Eğer telefonunuz Instagram uygulamasını sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor ise Instagram uygulamasını açıp kendi profilinize gidiniz. Ardından sağ üst köşede yer alan seçeneklere dokunarak en alt kısımda yer alan Çıkış Yap ifadesini kullanarak Instagram’dan çıkış yapmış olacaksınızdır.

Instagram’dan Çıkış Yapamıyorum?

Bazı telefonlarda sürüm farklılığından dolayı ve ya başka genel sorunlardan dolayı Instagram uygulamasından çıkış yapamıyorsanız bunun en güzel yolu uygulamayı iç dış temizlik yapılması daha mantıklı olacaktır. Telefonunuzun ayarlar bölümüne giderek burada yer alan Uygulamalar seçeneğine dokunarak İndirilenler bölümünde yer alan Instagram uygulamasını seçip karşınıza çıkan ekranda VERİLERİ TEMİZLE ile Önbelleği Temizle seçeneklerine dokunarak Instagram hesabınızdan tamamen çıkmış olacaksınız.

Instagram’dan Çıkış Yapınca Tekrar Giriş Yapabilir Miyim?

Evet Instagram’dan çıkış yaptıktan sonra tekrar kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Ve unutmayınız ki Instagram hesabınızdan çıkış yaptıktan sonra arama geçmişiniz silinecektir. Instagram uygulaması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız benimle alt kısımda yer alan yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.