Instagram’ı Nasıl Güncelleyebilirim?

Instagram'ı Nasıl Güncelleyebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram sayesinde hemen kolaylıkla takipçilerinize fotoğraf paylaşabilir ve onlardan beğeni toplayabilirsiniz. Bütün herkesi bir uygulama sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz, kim nereye gitmiş nerede fotoğraf çekilmiş kim kiminle beraber selfie yapmış ve ne zaman paylaşmış gibi konularda kolaylıkla öğrenmek istediğiniz kişilerin profillerini takip ederek bunu öğrenmemizde yardımcı olan Instagram uygulamasında son zamanlarda bir çok yeni gelen özellikler sayesinde artık fotoğraf paylaşmak daha keyifli. Instagram uygulamasında fotoğrafımızı ya da videolarımızı paylaşırken efekt ekleyip kolaylıkla paylaşabiliriz. Instagram üzerinden efektsiz çekilmiş olduğumuz fotoğraflarımızı paylaşmadan önce kolaylıkla efektler ekleyebiliriz, ayrıca önceden kimselere fotoğraf göndermeden DM (Direk Mesaj – Kısa Mesaj – Mesaj) gönderemiyorduk. Artık yeni gelen özelliklerden biri olan fotoğrafsız olarak direk olarak diğer sosyal medyalarda (facebook, twitter) gibi sitelerde yer alan sistemlerde olduğu gibi Instagram üzerinden istediğimiz kişiye direk olarak mesaj gönderebiliyoruz. Bizleri takip etmeyen kişilerde bizlere mesaj gönderebilir lakin gelen mesaj direk olarak gelen kutumuza düşmez onun yerine Facebook Messenger olayında olduğu gibi Mesaj İstekleri kutusuna düşmektedir. Bizleri takip eden kişiler mesaj gönderir ise mesajlar gelen kutusuna düşmektedir. Instagram uygulamasında sizlerde bu özelliklere sahip olmak istiyorsanız Instagram uygulamanızı bir an önce güncellemeniz gerekmektedir. Bugün sizlere bu yazımızda Instagram uygulaması nasıl güncellenir hakkında kısaca detaylı bilgiler vereceğim ve böylelikle sizlerde Instagram uygulamasında kolaylıkla yeni gelen özellikleri takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Uygulamasını Nasıl Güncelleyebilirim?

Instagram uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilmek için WhatsApp uygulamasında yaptığımız sistemi kullanmadan sadece Google Play ve ya App Store mağazalarını kullanarak güncelleyebiliriz. Eğer telefonunuzda Instagram güncellemesi gelmediyse, eğer telefonunuzda Google Play güncellemeleri kapalı ise ve uzun zamandır eski sürüm Instagramı kullanıyorsanız hesabınızı güncellemek için Google Play adresine giderek arama kutusuna Instagram yazarak uygulamanın sayfasına giderek uygulamayı son sürüm olarak güncelleyebilirsiniz. Instagram uygulamasını güncelledikten sonra hesabınızda yer alan fotoğraflarınız kaybolmayacaktır sadece uygulamanınızın sürümü değişecek ve yeni gelen yeniliklere kolaylıkla erişebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Instagram güncellenmiyor

    • Kozbon

      Merhaba efendim, Instagram uygulamasını güncellemeniz durumunda karşılaşmış olduğunuz hata nedir bu hata hakkında kısaca bilgi verirseniz sizlere doğru bir yönlendirme yapmak ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak isterim.