İnternet Üzerinden Nasıl İş Bulabilirim?

İnternet Üzerinden Nasıl İş Bulabilirim?

İnternet üzerinden ek bir gelir elde etmek istiyorsanız biraz temkinli davranmalısınız. Mesela herhangi bir iş için yatırdığınız parayı kaybetmeniz çok büyük muhtemel..

İnternet üzerinde bir çok ek gelir sağlayabilecek iş mevcut. Peki siz bu işlerden hangisini yapabilirsiniz? Örneğin; forum siteleri üzerinde bazı arkadaşlar e-ticaret siteleriyle uğraşıyorlar veya bazı arkadaşlarda forex, gcm gibi döviz ve borsa işleriyle uğraşıyorlar. Hiç bir risk almadan ve para yatırmadan bu işe küçük küçük kazançlarla girmek istiyorsanız ptm, ptc yani tık başı para veren sitelerle veya izlenme başı para veren sitelerle uğraşabilirsiniz veyahutta bazı firmalar anket sunuyor, bu anketleri cevaplandırarak güzel bir ek gelir sağlayabilirsiniz kendinize. Bu gibi şeylerde para kaybetme riskiniz yok fakat şu durumla karşılaşabilirsiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Mesela bu ptm,ptc işini yapan ve size ödeme yapacak olan piyasa da bir çok firma mevcut. Bu firmaların hepsi güvenilir olmuyor. Siz anketinizi dolduruyorsunuz, paranızı hakediyorsunuz fakat ödeme günü gelince paranız nerede? Paranız yok yani yalandan ibaret. Bu gibi sitelerle çalışmadan önce mutlaka internet üzerinde araştırma yapmalısınız veya drop shipping, drop seller işlerine yönelebilirsiniz. Bu ek gelirde ise herhangi bir riskiniz bulunmuyor. Firma size satmak istediğiniz ürünü tedarik ediyorsunuz, sattığınız her ürün başına belirli bir miktarda komisyon alıyorsunuz. Bu iş imkanında herhangi bir stok sınırı yoktur, istediğiniz kadar o üründen satış yapabilirsiniz. Bu gibi satışları yapabilmenin en kolay yolu instagram üzerinde butik sayfaları açmaktır veya sahibinden,gitti gidiyor gibi sanal mağazalarda dükkan açmanız gerekebilir. İnternet üzerinde bunlar gibi daha çok kazanabileceğiniz ve uğraşabileceğiniz iş mevcut. Önemli olan kendinizi ve paranızı riske atmadan kazanabilmektedir ne de olsa sanal ortam hiç kimseye güvenmemek gerekli…

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.