iOS 8.4 Özellikleri ve Yenilikleri

iOS 8.4 Özellikleri ve Yenilikleri

Beklenen iOS 8.4 güncellemesi nihayet yayınlandı. 222 MB boyutunda olan güncelleme bütün iPhone, iPad ve iPod Touch model cihaz kullanıcılarıyla buluştu. Gelen güncellemelerden en çok dikkat çeken özellik ise, Apple Music servisi lakin bu servis Türkiye için henüz aktif değil, bunun için Türk kullanıcıları bu durumdan şikayetçi olabilir haberin olsun Apple.

Apple Music sayesinde artık bir çok müzik barındırabilecek ve ayrıca müzikleri de Apple Music sayesinde iyileştirmeyi ve yeniliği beraberin gelmiş durumda.

Peki gelen yenilikler arasında olan Apple Music Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Music

Apple Music size her ne kadar basit görünse de aslında çok kullanışlı ve bir o kadarda çok beğenilecek olan yeniliklerden biri. 7 gün 24 saat işleyen radyo istasyonlarıyla çalışan bu servis bir çok ünlünün yeni sosyal medya araçlarıyla birleştiriyor. Hatta bu uygulama sayesinde iTunes mağazasından satın almış olduğunuz şarkıları da dinleyebileceksiniz.

Apple Music Ücretli Mi?

Evet bu yeni olan uygulama ücretlidir, lakin katılan kişilerin denemesi için 3 Ay deneme sürümü hediye edilmektedir. Lakin korkmanıza gerek yok bu uygulamanın deneme sürümü bittiğinde yenilemek isteyenler aylık 10 TL karşılığında hizmeti kullanmaya devam edebilecek.

Asıl büyük değişiklikler, iOS 9 ile gelmesi bekleniyor. Bakalım neler olacak, Sizde iOS 8.4’de farketmiş olduğunuz özellikleri yenilikleri bizimle yorum olarak paylaşırsanız memnun oluruz 🙂

iOS 8.4 Güncelleme Nasıl Yapılır?

Aslında değişen bir şey yok daha önceki yapmış olduğunuz güncellemeler ile aynı şekilde bu sürümü de güncelleyebilirsiniz. Ayarlar – Genel – Yazılım yolunu takip ederek güncelleyebilirsiniz. Mutlaka Wifi’ye bağlanmayo unutmayın çünkü bu güncelleme toplamda 222 MB boyutunda.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan iPhone 6s Ne Zaman Çıkacak? başlıklı yazı da iphone 6s fiyatı ve iphone 6s özellikleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.