iPhone 6s Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 6s Ne Zaman Çıkacak?
Oldukça sağlam, kullanışlı ve kaliteden ödün vermeyen iPhone 6 ailesine katılacak iPhone 6s olan ABD’de 649 dolardan satışa sunulacak olan iPhone 6s Ne Zaman Çıkacak? Apple konuyla ilgili bir resmi açıklaması olmasa da benzer bir satış takvimi takip ettiği için bugün sizlere iPhone 6s Ne Zaman Çıkacağını bu takvim üzerinden giderek sizlere belli bir gün vermesek de hangi ayda çıkacağını tahminde bulunacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya genelinde 700 milyonun üzerinde kullanıcısına sahip olan Apple, iPhone 6s modelininin ne zaman açıklanacağını ilerleyen günlerde açıklayacağı bekleniyor. Ayrıca iPhone 6s’in 64 GB ve 128 GB alana kadar bir depolama hafızası oldu ön sürülmekte, ayrıca kamera kalitesinin de 1080 hd olacağı gelen iddialar arasında.

Şuan ürün hakkında çok az özellikler bilmekteyiz, iPhone 6s asıl özellikleri çıktığı günden itibaren piyasa da yer alacak.

Dayanıklı kasayla gelen iPhone 6s‘nin bu dayanıklığı yanı sıra, diğer telefonlardan daha dayanıklı olacak ve Şu an iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’dan %60 daha dayanıklı olup herhangi bir bükülmesi, kırılması söz konusu değil.

İphone 6s Eylül’de satışa çıkacak.

Ayrıca eklemek isteriz ki, iPhone 7de çift kamera özelliği mevcut diye bir söylenti var.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan iPhone 6 Mavi Ekran Hatası (Çözüm) başlıklı yazı da iphone 6 mavi ekran çözümü ve iphone 6 mavi ekran sorunu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kozbon

    Evet arkadaşlar iPhone 6s’in Çıkış Tarihi belli oldu, Apple geleneği bozmadan Eylül ayında yeni iPhone’u bizlere tanıtacak. Ve İphone 6s 11 Eylül günü gerçekleşecek ve 18 Eylül tarihinde raflarda yerini alacak.