iPhone 6s Ön Kayıt

iPhone 6s Ön Kayıt

Sponsorlu Bağlantılar

Çok yakın bir sürede Türk Telekom Grup Mağazaları yer alacak olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus son zamanlarda çok konuşulan bir çok özelliği sayesinde gündemi yine bomba gibi sallayacak. Çok rağbet gören iPhone 6s ve iPhone 6s Plus önceki sürümlerde de bilindiği gibi yine ön kayıt formunu doldurarak satışa sunulacak yani hemen patur kütür herkese satılmayacak ve yavaş yavaş satışa sunulacak. Yani kısaca şöyle açıklam iPhone 6s ve iPhone 6s Plus‘a herkes sahip olamaz bunun için almak isteyen kişiler sıraya girerek kendi adını iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ön Kayıt formunu doldurarak alabilirler Türk Telekom Grup Mağazalarının başında gelen Avea sayesinde iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ön Kayıt formunu doldurarak listeye adınızı ekleyebilirsiniz ve 23 Ekim’de satışa sunulacak olan iPhone 6s için ön kayıt yaptırmış olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

3D Touch özelliği sayesinde çok konuşulan iPhone 6s tek bir bastırma sayesinde sizlere dünyaları sunarken, Live Photos sayesinde çekmiş olduğunuz fotoğrafları son derece canlı bir şekilde size sunuyor. 12MP Kamera ile gelen iPhone 6s sayesinde fotoğraflarınız artık eskisinden daha canlı olacak, ayrıca akıllı telefonlarda en gelişmiş çip’e sahip olan iPhone 6s sizlere doyumsuz bir heyecan yaratacaktır.

iPhone 6s Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Ön kayıt yaptırabilmeniz için öncelikle bunu çok iyi yapan operatörler mevcut. Hangi operatörü kullanıyorsanız onun internet sayfasına giderek Ön Kayıt Formunu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

iPhone 6s Ön Kayıt Yapan Operatörler

  • Turkcell
  • Avea
  • Vodafone

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İphone İçin Mozilla Firefox App hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.