İphone 7 Fiyatı Ve Özellikleri

İphone 7 Fiyatı Ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Aslına bakılırsa tasarım ve görsellik bakımından Apple’ nin bundan sonra daha iki seri de de değişiklik yapması çok fazla beklenmiyor yani Iphone 6’ daki gibi zarif çizgilerde olacağı tahmin ediliyor.  Şimdi bu tasarım beklenirken Iphone Amerika da ne zaman çıkacak merak konusu olmuş durumda bile.  Bunun yanı sıra İphone 7 beklenen özellikler neler, ıphone 7 batarya değişimi yapılabiliyor mu? Soruları merakla beklenen konular arasında yer alıyor.

Peki, merak ediyor musunuz çıkış tarihi ne zaman ve İphone 7 fiyatı ne kadar olacak dilerseniz biraz bu konulara değinelim.

Kafalarda dolaşan böyle bir telefonda tahminen 2 GB bir ana belleğin olacağıdır bu durum tablet bilgisayarlarda ise 4 GB’ a kadar çıkacağı dolaşan bir bilgiye göre Apple İphone 6’ ya yetiştiremediği bir özelliğini bu seriye koyacak olmasıdır.  Şirketin ayrıca dokunmatik ekranlarla mücadele ettiği de söylentiler arasında bakalım bu tür ekranlarda nasıl bir gelişme sağlayacak.

İphone 7 fiyatı ve özellikleri

İphone 7 ne zaman çıkıyor, sorusunun yanıtı yeni model büyük bir olasılıkla tahminlere göre 25 eylül 2015 gibi piyasada olacak ancak bu modelin iphone 7’ mi yoksa Iphone 6s’ mi olacağı henüz belli olmadı. Yani resmi bir açıklama yapılmadan bizim bir isim belirtmemiz aslında doğru olmayacak. Fakat yeni modelin bu tarihte çıkmış olacağı büyük bir kesinlik diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri

  • Tuş yerine burada parmak sensorunun devreye girmesi tahmin ediliyor
  • Kamera daha büyük çözünürlüğe sahip olacak.
  • Fotoğraflarınıza 3D etkisi verebilecek.
  • Ekrana ne kadar basarsanız algı o kadar değişecek.

İphone 7 en son haber bu yukarıda belirttiğimiz özellikler doğrultusunda İphone’nin henüz yeni modeline neler katıp nelerde değişiklik yapacağı bir sır gibi saklanıyor. Biliyoruz ki Apple her konuda bir yeniliğe sahip olduğu gibi bu konuda da büyük bir yeniliğe imza atacak. Ve yine piyasayı alıp götürecek. Bir çok yeniliğin öncüsü olan Apple İphone ile bu kez dokunmatik ekranlar konusunda iddiasını sürdürecek ve basınç tekniğini göz önünde bulunduracak.

İphone 7 Görüntüleri

İphone 7 Fiyatı Ve Özellikleri İphone 7 Fiyatı Ve Özellikleri İphone 7 Fiyatı Ve Özellikleri İphone 7 Fiyatı Ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan iOS 8.4 Özellikleri ve Yenilikleri başlıklı yazı da Apple Music nedir, iBooks nedir.Apple Music Ücretli Mi? ve iOS 8.4 Güncelleme Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.